تعیین تاریخ انتشار نسخه با کیفیت انیمیشن ماریو

به تازگی تاریخ انتشار نسخه با کیفیت و VOD منتشر شده است انیمیشن برادران سوپر ماریو فیلم مشخص و اعلام شده است.

انیمیشن برادران سوپر ماریو پس از 4 هفته حضور در صدر باکس آفیس ایالات متحده، سرانجام این فیلم جانشین Guardians of the Galaxy Vol. 3، اما فروش عالی آن ادامه یافت. هم اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه با کیفیت انیمیشن ماریو تعیین و اعلام شده است. نسخه VOD انیمیشن ماریو قرار است در تاریخ 26 اردیبهشت ماه سال جاری (26 اردیبهشت) که سه شنبه هفته آینده خواهد بود منتشر شود، اما پست مربوط به این خبر فعلا حذف شده است و این احتمال وجود دارد که این تاریخ منتشر شود. تغییر دادن.

در هر صورت یونیورسال انیمیشن ها و فیلم های کوتاه خود را در VOD که سیستمی برای اجاره فیلم و مشاهده دیجیتالی آن برای مدت محدود است منتشر می کند و در آینده نسخه دیجیتال و بلوری آثار خود را منتشر خواهد کرد. فیلم انیمیشن برادران سوپر ماریو تاکنون در باکس آفیس جهانی 1.155 میلیارد دلار فروش داشته است که این رقم در آمریکای شمالی به 518.1 میلیون دلار و در سایر کشورهای جهان به 637.1 میلیون دلار رسیده است. انیمیشن ماریو در حال حاضر پرفروش ترین اقتباس سینمایی از یک بازی ویدیویی است.

مقاله مرتبط:

  • فیلم ها و سریال های ساخته شده در بازی از ماین کرافت تا سونیک 3

کریس پرت مثل ماریو آنیا تیلور جوی به عنوان پرنسس هلو، چارلی دی مثل لوئیجی جک بلک به عنوان Bowser، کیگان-مایکل کی مثل تاد ست روگن مثل خر کنگ، فرد ارمیسن مثل کرانکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش مکمل، سباستین مانیسکالکو در نقش فورمن اسپایک و چارلز مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن The Super Mario Bros نقش صداپیشه را ایفا کردند. فیلم حاضر و صداگذاری شده است.

  نمایش مراحل بازی Dead Space Remake در تریلرهای بازی

دیدگاهتان را بنویسید