تقابل جیسون موموآ و جان سینا در اولین کلیپ Fast and Furious 10

کانال یوتیوب IGN Media اولین کلیپ Fast X را منتشر کرده است که رویارویی برادر و پسر دومینیک تورتو و دانته ریس را نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که اولین کلیپ فیلم Fast X در کانال یوتیوب IGN Media پخش شده است. دانته ریس در این ویدیو به دنبال برادر و پسر دومینیک تورتو می گردد. این یک سری اقدامات تقابلی است جان سینا و لئو آبلو پری با جیسون موموآ نشان می دهد که می توانید آن را در مقاله بعدی ببینید. فیلم سریع و خشمگین 10 در تاریخ 29 می (19 می) اکران خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

لوئیس لتریرکارگردان فیلم Transporter 2 (Transporter 2) پس از آن فیلم Fast and Furious 10 را کارگردانی کرد. جاستین لین او متعهد شد که با شروع فیلمبرداری از سمت کارگردانی کناره گیری کند. جاستین لین، نویسنده F9: The Fast Saga، فیلمنامه Fast X را نوشته است. دن مازو تبدیل به میدان نویسندگی شد. نیل موریتزجاستین لین، جف کرشنبام و سامانتا وینسنت نزدیک به ون دیزل آنها مسئول آماده سازی پروژه بودند.

در خلاصه داستان Fast and Furious 10 آمده است: «دومینیک تورتو پس از شکست تمام تهدیدات قبلی، با مرگبارترین دشمن خود روبرو می‌شود که به چیزی جز انتقام مرگ پدرش فکر نمی‌کند. در این شرایط، Dom باید از اعضای گروه خود و خانواده اش در برابر Cypher محافظت کند که اکنون با Dante Reyes، پسر Hernan Reyes متحد شده است.

ون دیزل میشل رودریگز، تایریس گیبسون، لوداکریس، جوردانا بروستر، ناتالی امانوئل، سونگ کانگ، جان سینا، جیسون استاتهام و اسکات ایستوود آنها نقش های قبلی خود را در فیلم Fast X تکرار می کنند. جیسون موموآ، بازیگر آکوامن، از جمله بازیگران جدید این فیلم است. دانیلا ملکیوربازیگر فیلم “جوخه انتحار” (Suicide Squad) بری لارسونبازیگر فیلم کاپیتان مارول و آلن ریچسونبازیگر ریچر اشاره کرد.

  اشاره احتمالی مایکروسافت به عرضه Forza Motorsport در تابستان 2023

دیدگاهتان را بنویسید