تولید فصل جدید سریال Daredevil به دلیل اعتصاب نویسندگان به طور موقت متوقف شد

پس از اعتصاب نویسندگان در محل تولید Daredevil: Born Again، تولید آن سریال به طور موقت در نیویورک متوقف شد.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

مدتی است که فیلمبرداری و تولید سریال Daredevil: Born Again و آغاز شده است در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتولید این سریال به طور موقت متوقف شده است. این اتفاق امروز در Silvercup East پس از اعلام اتحادیه نویسندگان مبنی بر اعتصاب در لوکیشن فیلمبرداری فصل جدید Daredevil رخ داد و فیلمبرداری و تولید فصل جدید Daredevil را متوقف کرد. منابع نزدیک به ما می گویند که امروز تصویربرداری سریال به طور کامل متوقف شده است، اما پیش بینی می شود که فیلمبرداری Daredevil: Born Again از فردا در همان لوکیشن از سر گرفته شود.

در هر صورت WGA از همه کسانی که از این اعتراض و اعتصاب حمایت کردند و در آن شرکت کردند تشکر و قدردانی می کند. تصویربرداری و تولید Daredevil: Born Again در نیویورک و لوکیشن های مشابه انجام می شود.این سریال در 18 قسمت تولید می شود که به مدت 8 ماه جلوی دوربین می رود که 2 ماه آن به اتمام رسیده است. این سریال قرار است دنباله ای معنوی برای سریال Daredevil نتفلیکس باشد که پس از سه فصل لغو شد.

لوگوی رسمی سریال Daredevil: Born Again

اعتصاب نویسندگان تاکنون تولید سریال هایی مانند Blade و فصل پنجم Stranger Things را متوقف کرده است. مت کرمان و کریس اورد، نویسندگان سریال های Covert Affairs، سری Containment و The Brave به عنوان سرپرست تیم نویسندگی و تهیه کننده اجرایی سریال Daredevil حضور دارند. مایکل کوستا که کارگردانی قسمت آزمایشی Dexter and Homeland بود، اولین قسمت سریال Daredevil: Born Again را کارگردانی کرد و احتمالا قسمت های بیشتری از این مجموعه را کارگردانی خواهد کرد.

  Tipobet Giriş Tipobet Güvenilir Adres Tipobet Yeni Link

چارلی کاکس در نقش مت مرداک با نام مستعار دردویل، وینسنت دن آفریو به عنوان ویلسون فیسک با نام مستعار پادشاه، جان برنتال به عنوان قلعه فرانک، با نام مستعار The Punisher، مایکل گاندولفینی، مارگاریتا لیویوا، ساندرین هولت، نیکی میشل جیمز، آرتی فروشان و مایکل گوستن از جمله بازیگران هستند که آنها در سریال Daredevil: Born Again حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید