حضور اولین ماهواره در رویداد Innotex 2023

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اولین شرکت کننده “اینوتکس 2023” به عنوان بزرگترین رویداد اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از فردا 19 تا 22 اردیبهشت 1402 در پردیس ساینس میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. و پارک فناوری

شریک اول با محوریت “مرکز تحقیق و توسعه” خود در این رویداد حضور خواهد داشت که علاوه بر سرمایه گذاری قابل توجه در تولید دانش بنیان و بومی، پروژه های در دست اجرا و محقق شده زیادی در زمینه بومی سازی فناوری های نوظهور و کاربردی دارد. آیا آن است.

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول قصد دارد دستاوردهای فناوری خود را در زمینه های جدید و محبوب فراجهان و انیمیشن به نمایش بگذارد.

با توجه به ظرفیت معرفی فناوری های پیشرفته در صنایع بزرگ و کوچک در این رویداد، از سوی دیگر فرصتی برای سرمایه گذاران با فرصت سرمایه گذاری در پروژه های فناورانه فراهم می شود که از این رو اولین همراه با پتانسیل های مراکز فیزیکی آنهاست. از اینوتکس بهره می برد.

در واقع، هاب به دنبال ایجاد ارزش در اکوسیستم اقتصاد دیجیتال کشور با تسهیل دسترسی به امکانات مالی، فناوری‌های اصلی و پلتفرم و ایده‌های تجاری جدید، با تمرکز بر تسریع استارت‌آپ‌ها است.

این شرکت در حال حاضر در زمینه تحقیق و انتخاب استارت آپ های با پتانسیل رشد برای ورود به دوره شتاب فعال است و رویکرد آن در برنامه راهبردی ایجاد زنجیره ارزشی است که بتواند از فعالیت های خود و هارک اول (هلدینگ) حمایت کند. سرمایه گذاری جسورانه اولین گروه همراه) انسجام بخشید و فعالیت ها در این زنجیره مکمل یکدیگرند.

  Investing In Nfts

بنابراین حضور مراکز شیراز و اصفهان در اینوتکس می تواند برای سرمایه گذاران و فعالان حوزه های نوآوری و کارآفرینی نویدبخش باشد.

همچنین در ایام اینوتکس 2023، اولین ماهواره در جلسات «ایستگاه بعدی»، «استیج» و «مجمع حاکمیتی» شرکت کرد که برخی از عناوین و دسته بندی جلسات شامل «زندگی مجازی»، «نقش دوقلوهای دیجیتال در انقلاب صنعتی چهارم، «نقش سازمان‌های نوآور در توسعه اکوسیستم نوآوری» و «حکمرانی دیجیتال در خدمات همراه اول».

همراه اول ایام نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) که با اهداف “سرمایه گذاری”، “مشارکت و همکاری” و “گفت و گو و شبکه سازی” از ساعت 10 الی 18 در محل غرفه 224، سالن 2 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به فناوری های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید