دیدگاه اصلی سازندگان Dead Island 2 بسیار پیچیده بود

به گفته کارگردان بازی Dead Island 2، استودیو Dumpster رویکرد بدوی و پیچیده بازی را کنار گذاشته تا بر عناصر اصلی سری تمرکز کند.

Dead Island 2 از زمان عرضه خود در سال 2014، چرخه توسعه طولانی را با تاخیرهای زیاد، راه اندازی مجدد و تغییرات تیم توسعه پشت سر گذاشته است. به همین دلایل بسیاری از طرفداران بازی های زامبی کشی در موفقیت آن تردید داشتند. با این حال، استودیو Dumpster در نهایت موفق شد به گفته برخی از کاربران و منتقدان، یک اکشن RPG مناسب بر اساس زامبی ها منتشر کند. به گفته منتقدان یکی از نقاط قوت این اثر به تمرکز سازندگان بر روی عناصر سریال مربوط می شود. اکنون، جیمز ورال، مدیر خلاقیت، در یک مصاحبه ویدیویی که اخیراً توسط IGN پخش شد، توضیح داد که این تمرکز سازندگان یکی از رویکردهای اصلی توسعه Dead Island 2 بوده است.

به گفته ورال، چشم‌اندازی که در ابتدا توسط استودیو Yager در زمان معرفی بازی Dead Island 2 در سال 2014 طراحی شد، بسیار پیچیده و گیج‌کننده به نظر می‌رسید. او همچنین گفت که زمانی که استودیو Dumpster توسعه بازی را بر عهده گرفت، قصد داشت رویکردی روان‌تر و متمرکزتر برای توسعه آن داشته باشد و بیشتر بر محتوایی تمرکز کند که سنگ بنای تجربه Dead Island در نظر گرفته می‌شد.

نبردهای مرگبار با مردگان متحرک در جزیره مرده 2

ورل توضیح داد: «من فکر می‌کنم مشکل برخی از بازی‌ها به طور کلی پیچیدگی رویکرد توسعه‌دهندگان در مورد چگونگی پیشرفت آن‌ها است. وقتی استودیو می خواهد پروژه خود را با این رویکرد محقق کند، با مشکل مواجه می شود. بنابراین در اوایل توسعه، تصمیم گرفتیم روی داستان بازمانده در برابر زامبی ها تمرکز کنیم و با موتور مثله کردن خود، نبردهای خونین و ملموس را برای بازیکنان به ارمغان بیاوریم.”

  معرفی رسمی بازی Assassin's Creed Mirage

استودیو Dumpster قبلا تایید کرده بود که دیدگاه اصلی Yager هرگز به عنوان منبع الهام برای Dead Island 2 استفاده نشده است. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series X در دسترس است. Xbox Series S موجود است.

نظر شما درباره آخرین اخبار بازی Dead Island 2 چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید