مبارزه تام کروز در قطار در ظاهر جدید Mission: Impossible 7

فقط یک تصویر جدید از فیلم Mission: Impossible – Deadly Payback قسمت اول تام کروز در حال دعوا در قطاری در حال حرکت دیده می شود.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، عکس جدیدی از فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن – فال اوت: قسمت اول» منتشر شده است. در این تصویر منتشر شده توسط Empire، اتان هانت با بازی تام کروز در حال مبارزه با شرور فیلم با بازی اسا مورالس در قطاری دیده می شود که قبلا در تریلر فیلم Mission نشان داده شده بود. 7 ذکر شد. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید:

مبارزه تام کروز با اسی مورالس در قطاری در حال حرکت در فیلم Mission: Impossible – Fallout، قسمت اول

کریستوفر مک‌کاری، کارگردان فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One در مصاحبه با Empire، این شیرین کاری را یکی از چالش برانگیزترین بدلکاری‌های مجموعه فیلم‌های Mission Impossible توصیف کرد و گفت که آنها این صحنه را در حالی خلق کرده‌اند که فیلم‌های مشابه امروزی هستند. بیشتر از صفحه سبز رنگ و جلوه های ویژه استفاده می شود تا اینکه این صحنه ها در یک قطار در حال حرکت واقعی گرفته شده اند.

مقاله مرتبط:

  • 6 شیرین کاری تام کروز که می تواند منجر به مرگ او شود

تام کروز، ربکا فرگوسن، هیلی آتول، اسای مورالس، پام کلمنتیف، شی ویگهام، سایمون پگ، هنری سرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دیلینی، چارلز پارنل، مارک گیتیس، هولت مک‌کالانی، نیک آفرمن، جانت مک‌تیر، هانا وادینگهام و ماریلا گاریگا از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت هفتم و هشتم فیلم «ماموریت غیرممکن» حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. کریستوفر مک کوری، که او پیش از این کارگردانی و نگارش فیلمنامه Mission Impossible: Rogue Nation و Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشت و برای کارگردانی و نویسندگی دو قسمتی Mission: Impossible – Dead Reckoning بازگشت.

  Huawei Enjoy 60X با باتری بزرگ 7000 میلی آمپر ساعتی معرفی شد.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One قرار است در 14 جولای اکران شود و پس از آن Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در تاریخ 28 ژوئن 2024 منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید