مصاحبه کیلیان مورفی با مت دیمون در تصویر جدید اوپنهایمر

تصاویر جدید از فیلم اوپنهایمر، پدر بمب اتمی را در حال صحبت با یک سرباز آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که یونیورسال پیکچرز تصویر جدیدی از فیلم پر ستاره اوپنهایمر به کارگردانی کریستوفر نولان با طرفداران به اشتراک گذاشته شد این عکس جی. رابرت اوپنهایمر با ایفای نقش کیلیان مورفی دارم باهاش ​​حرف میزنم لزلی گرووز با مهارت های بازیگری مت دیمون این نشان می دهد. درام بیوگرافی اوپنهایمر برای اکران در 30 جولای 1402 (21 ژوئیه 2023) تنظیم شده است.

گفتگوی کیلیان مورفی و مت دیمون در فیلم اوپنهایمر

کیلیان مورفی، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، امیلی بلانت، فلورانس پوگ، رامی مالک، بنی صفدی، جاش هارتنت، دین دی هان، جک کواید، متیو مودین، آلدن ارنرایش، دیوید کرومهولتز، کنت برانا، داوود داسمالچیان، دیلن آرنولد، اولی هاسکی است، جیسون کلارک، جیمز دارسی، مایکل آنگارانو، گای برنت، دنی د فراری، هریسون گیلبرتسون، اما دومان، گری اولدمن و ماتیاس شوایگوفر آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم اوپنهایمر ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان فیلم برای اوپنهایمر آمده است: «این فیلم ماجراهای یک فیزیکدان نظری و رئیس آزمایشگاه لوس آلاموس به نام جی. رابرت اوپنهایمر، که در طول جنگ جهانی دوم در تولید اولین بمب اتمی در پروژه منهتن نقش بسزایی داشت. کریستوفر نولان نویسنده و کارگردان اوپنهایمر بود. این اولین فیلم او برای یونیورسال پس از ترک برادران وارنر است. و تنت را صادر کرد.

  فیل اسپنسر: ما از علاقه مصرف کنندگان به بازی های ژاپنی آگاه هستیم

فیلم اوپنهایمر بر اساس کتاب برنده جایزه پولیتزر، پرومتئوس آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر ساخته شده است. کای برد و مارتین جی. شروین متوفی تمام شده است. چارلز روآن از اطلس اینترتینمنت، کریس نولان و اما توماس آنها به عنوان تهیه کننده این فیلم فعالیت می کنند و کمپانی یونیورسال پخش جهانی آن را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید