وجود دو حالت گرافیکی در بازی The Lord of the Rings: Gollum در زمان انتشار

بازی Lord of the Rings: Gollum باید دارای دو حالت گرافیکی به نام های عملکرد و کیفیت در هنگام راه اندازی باشد.

اخیراً ملحق شده است شرکت Daedalic Entertainment تایید کرده است که The Lord of the Rings: Gollum با ردیابی مجدد و پشتیبانی از DLSS 3 برای رایانه شخصی عرضه خواهد شد. سیستم لازم برای این بازی اکشن-ماجراجویی و مخفی کاری نیز نشان داده شد و حال سازندگان این اثر جزئیاتی از نمایش گرافیکی بازی بر روی کنسول های نسل بعدی اعلام کرده اند.

در مصاحبه با وب سایت GamingBolt، هارالد ریگلر، سازنده این بازی هدف اجرایی Lord of the Rings: Gollum برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس را تایید کرد | Xbox Series S در رزولوشن 2K با نرخ فریم 60 پایدار است. همچنین در زمان عرضه، این بازی دارای دو حالت گرافیکی Quality و Performance خواهد بود.

البته جزئیات این حالت ها مشخص نیست، اما افرادی که به دنبال گزینه هایی برای اولویت بندی وضوح و نرخ فریم هستند، به این ویژگی دسترسی خواهند داشت. این خبر خوبی برای طرفداران است و اخیراً برخی از بازی ها از جمله Redfall از چنین تنظیماتی در هنگام راه اندازی پشتیبانی نمی کنند که بازیکنان را ناامید کرده است. در همان مصاحبه آقای ریگلر تایید کرد که نزدیک به 20 ساعت طول می کشد تا بازی با آرامش و بدون عجله به پایان برسد.

بازی The Lord of the Rings: Gollum در 4 ژوئن (25 مه) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود.

  عرضه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس به نیمه دوم سال 2022 موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید