پخش تریلر جدید فیلم اوپنهایمر

به تازگی سازندگان اوپنهایمر تریلر جدیدی از این اثر مورد انتظار منتشر کرده اند.

بی شک می توان از فیلم اوپنهایمر به عنوان یکی از موردانتظارترین فیلم های امسال نام برد. کاری که آن را پیش می برد کریستوفر نولان کارگردان نامی شناخته شده در سینمای جهان است. در ادامه آخرین اخبار سینما و تلویزیون، ساعاتی پیش تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شد. تریلر متفکر بیشتر با حال و هوای اثر سینمایی مورد نظر و احساسات شخصیت های موجود در آن به اشتراک می گذارد. در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

همانطور که احتمالا شما دوستان زومجی عزیز می دانید داستان این فیلم حول محور شخصیت می چرخد جی. رابرت اوپنهایمر و ساخت بمب اتمی (اولین سلاح هسته ای جهان) در حال انجام است. رویداد تاریخی که به بمباران دو شهر ناکازاکی و هیروشیما در ژاپن انجامید و به جنگ جهانی دوم پایان داد. کیلیان مورفی بازیگر مشهور ایرلندی ایفای نقش این شخصیت را بر عهده دارد. این فیلم با دوربین های آی مکس فیلمبرداری شده است.

تریلر جدید فیلم اوپنهایمر قبل از نمایش اولین فیلم جدید دنیای سینمایی مارول، Guardians of the Galaxy 3 در سینماهای IMAX به نمایش درآمد. در این ویدیوی تقریبا 3 دقیقه ای، علاوه بر نمایش بیشتر شخصیت اوپنهایمر، می توانید سکانس هایی از این فیلم را مشاهده کنید. قهرمان لزلی گرووز من آن هستم مت دیمون وظیفه ایفای نقش خود را بر عهده گرفته است. همچنین با تصویر کتی اوپنهایمر همسر این شخصیت تاریخی امیلی بلانت ما با وظیفه ایفای نقش او آشنا هستیم. از سوی دیگر، ویدئوی جدید به بررسی جامعه ای می پردازد که توسط مهندسان و خانواده های آنها در لوس آلاموس تشکیل شده است.

  درباره شهر هوشمند دایره ای امارات چه می دانید؟

کیلیان مورفی، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، امیلی بلانت، فلورانس پوگ، رامی مالک، بنی صفدی، جاش هارتنت، دین دی هان، جک کواید، متیو مودین، آلدن ارنرایش، دیوید کرومهولتز، کنت برانا، داوود داسمالچیان، دیلن آرنولد، اولی هاسکی است، جیسون کلارک، جیمز دارسی، مایکل آنگارانو، گای برنت، دنی د فراری، هریسون گیلبرتسون، اما دومان، گری اولدمن و ماتیاس شوایگوفر آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم اوپنهایمر ایفای نقش می کنند.

نظرت چیه عزیزم کارهای قبلی کارگردان این فیلم رو دیدی؟ نظرات و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید