Little Nightmares 3 احتمالاً در حال توسعه است

طبق آگهی استخدام جدید Bandai Namco، نسخه بعدی سری Little Nightmares ممکن است در دست توسعه باشد.

تاکنون بازی های باکیفیتی در سری Little Nightmares تولید و عرضه شده اند و در نتیجه از نظر انتقادی و تجاری موفق بوده اند. همانطور که اخیرا توسط Bandai Namco تایید شده است بیش از 12 میلیون نسخه از این سریال ترسناک فروخته شده است. با چنین موفقیتی، طبیعی است که طرفداران تصور کنند که این شرکت برنامه هایی برای آینده این سری دارد و اکنون به نظر می رسد که آنها کار روی نسخه بعدی Little Nightmares را آغاز کرده اند.

Bandai Namco اخیراً یک آگهی شغلی در لینکدین برای موقعیت کارآموزی به عنوان دستیار تهیه کننده برای سریال Little Nightmares در شعبه اروپایی این شرکت منتشر کرده است و نامزد به تیم مسئول این سریال در شرکت ملحق خواهد شد. به نظر می رسد که Bandai Namco از هم اکنون توسعه بازی Little Nightmares 3 یا بازی این سری را با تیمی جدید آغاز کرده است.

نسخه اول و دوم Little Nightmares توسط Tarsier Studio واقع در سوئد توسعه داده شد. اما در سال ۲۰۱۹ این استودیو متعلق به گروه امبریزر بود. کمی بعد اعلام شد که Little Nightmares تحت کنترل Bandai Namco باقی خواهد ماند و نسخه های بعدی توسط Tarsir ساخته نخواهد شد. لازم به ذکر است که این استودیو در حال حاضر بر روی IP جدید خود تحت مالکیت Embracer کار می کند.

  اشاره هنر Assassin's Creed Mirage به داستان علی بابا و چهل دزد بغداد

دیدگاهتان را بنویسید