احتمال حضور Peacemaker در Mortal Kombat 12

گویا جز کوردن گزارشگر صنعت بازی های ویدیویی در صحبت های جدید خود به حضور شخصیت Peacemaker در Mortal Kombat 12 اشاره کرد.

همانطور که شما دوستان زومجی احتمالا می دانید، WB Games اوایل امسال تایید کرد که Mortal Kombat 12 توسط Netherworld در حال توسعه است و امسال در دسترس خواهد بود. این کار رزمی در حال حاضر برای عموم در دسترس نیست. اخیرا سازندگان این بازی بار دیگر با ویدئویی کوتاه به افکت مورد نظر اشاره کردند.

ویدئوی مورد بحث امکان ارائه رسمی آخرین نسخه این مجموعه را در آینده نزدیک بسیار افزایش داده است. حال در جدیدترین اخبار دنیای بازی، به نظر می رسد قبل از عرضه رسمی Mortal Kombat 12، اطلاعاتی از فهرست شخصیت های این اثر به بیرون درز کرده است.

مورتال کامبت

سریال مورد بحث سابقه طولانی در استفاده از شخصیت های مهمان مختلف از IP های دیگر دارد. ظاهرا این اتفاق در نسخه بعدی مورتال کمبت خواهد افتاد. با توجه به صحبت های جدید Jaz Corden، گزارشگر صنعت بازی های ویدیویی در شبکه اجتماعی توییتر، به نظر می رسد دو شخصیت Peacemaker از DC و Homelander از سریال The Boys که تاکنون سه فصل از آن پخش شده است، ممکن است به عنوان شخصیت های مهمان در Mortal Kombat 12. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این دو شخصیت به صورت DLC در دسترس خواهند بود یا خیر.

در نهایت باید گفت که در ماه های اخیر شایعات زیادی مبنی بر عرضه ماه می این بازی مبارزه ای منتشر شده است. از سوی دیگر، رویداد PlayStation Showcase ظاهرا در پایان این ماه برگزار خواهد شد. بر این اساس، اطلاعات بیشتری در مورد این کار پیش بینی شده ممکن است در آینده نزدیک در دسترس باشد.

  گوگل اطلاعات بیشتری درباره اولین تبلت پیکسل منتشر کرده است

نظرت چیه عزیزم با شخصیت های ارائه شده در این بازی موافقی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید