اشاره احتمالی مایکروسافت به حضور Hellblade 2 و Avowed در ویترین فروشگاه Xbox

معاون بازاریابی ایکس باکس تصویر پروفایل توییتر خود را به روز کرد که ظاهراً به دو بازی Hellblade 2 و Avowed اشاره دارد.

بخیه می زند آرون گرینبرگ، معاون بازاریابی ایکس باکس به حضور دو بازی مورد انتظار این شرکت در نمایشگاه سالانه خود در ساعت 20:30 به وقت ایران یکشنبه 21 ژوئن (11 خرداد) اشاره کرد.

ایکس باکس پیش از این تایید کرده بود که بازی هایی مانند Starfield، Redfall و Forza Motorsport در سال 2023 عرضه خواهند شد و امسال با انتشار Hi-Fi Rush که با استقبال خوبی از سوی منتقدان و بازیکنان مواجه شد، شروع شد و Redfall نیز مدتی قبل منتشر شد. نتوانست مطابق انتظار عمل کند. اکنون که نمایشگاه بعدی ایکس باکس نزدیک به یک ماه مانده است، به نظر می رسد حداقل دو مورد از مورد انتظارترین بازی های ایکس باکس در آنجا به نمایش گذاشته شوند.

عناوینی مانند Fable، Perfect Dark، Avowed، Indiana Jones و Hellblade 2 چند سال پیش معرفی شدند و بسیاری از طرفداران Xbox احساس می کنند که اکنون زمان مناسبی برای مشاهده پیش نمایش های جدید این بازی ها به همراه تاریخ انتشار است. گرینبرگ تصویر پروفایل توییتر خود را با یک تصویر جدید طراحی شده توسط طرفداران از لوگوی Xbox به روز کرد که شامل ارجاعاتی به Hellblade 2 و Avowed است.

لوگوی Xbox با ارجاع به Hellblade 2 و Avowed به روز شد

در مرکز این لوگو یک درخت بزرگ با شاخه های آویزان وجود دارد که چندین جسد از آن آویزان است. کسانی که اولین Hellblade را تجربه کرده اند یا تریلرهای دنباله آن را دیده اند، می دانند که این تجسم شوم اشاره ای آشکار به دنیای تاریک و نورس Hellblade 2 است. این لوگو همچنین دارای چندین فلش رو به بالا است که ممکن است اشاره ای به تریلر معرفی Aowed. در این تریلر، دسته ای از تیرهای آتشین در حال پرواز در آسمان دیده می شد.

  Redmi Note 12 Pro Plus با صفحه نمایش خمیده و پردازنده Dimension 1080 در راه است

به نظر می رسد در میان تمام آثاری که استودیو ایکس باکس در چند سال اخیر معرفی کرده است، Hellblade 2 و Avowed بیش از سایرین به انتشار نزدیک شده اند. قبل از پیوستن به مایکروسافت در سال 2018، 6 سال از انتشار تئوری نینجا Hellblade در سال 2017 می گذشت. در مورد Obsidian، ساختار چند تیمی آن اجازه می دهد تا چندین پروژه به طور همزمان ساخته شوند، که به احتمال زیاد به این معنی است که وقتی Outer Worlds در سال 2019 منتشر شد، Avowed در مراحل اولیه پیش تولید

بازیکنی با استفاده از شمشیر و قدرت جادویی در بازی Avowed

به غیر از انتشار سپتامبر بازی Starfield، ایکس باکس به جز Forza Motorsport هیچ بازی دیگری در سال 2023 منتشر نکرده است. این امکان وجود دارد که بین Hellblade 2 یا Avowed، یک بازی در اواخر سال 2023 منتشر شود یا هر دو بازی در نیمه اول سال 2024 منتشر شوند، اما باید تا ماه آینده و Xbox Showcase صبر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید