اعلامیه بتا عمومی Street Fighter 6

Capcom در اواخر این ماه نسخه بتای عمومی Street Fighter 6 را اعلام کرد که شامل محتوای دومین بتا خصوصی است.

اگرچه کپکام پیش از این نسخه دموی Street Fighter 6 را منتشر کرده بود که بر روی حالت تور جهانی تمرکز داشت، اما اکنون در میان جدیدترین اخبار این بازی، این شرکت نسخه بتای عمومی این بازی را اعلام کرده است. Street Fighter 6 Public Beta 29-31 مه (19-21 مه) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و PC (روی Steam) عرضه خواهد شد.

بتای عمومی همان محتوای بتا دوم خصوصی را خواهد داشت. بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که 8 شخصیت قابل بازی، مسابقات آنلاین با پشتیبانی متقابل، حالت نبرد شدید، ایجاد آواتار، حالت Battle Hub برای تعامل و چالش با دیگر بازیکنان و یک حالت تمرینی داشته باشند. در حالی که این نسخه احتمالاً دارای محتوای جدیدی نخواهد بود، تجربه مسابقات آنلاین و ویژگی Rollback Netcode قبل از انتشار بازی باید جالب باشد.

بازی Street Fighter 6 در تاریخ 12 ژوئن (2 خرداد) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود | Xbox Series S و PC در دست بررسی هستند. این بازی در زمان راه اندازی دارای 18 شخصیت قابل بازی خواهد بود، اما در آینده مبارزان بیشتری در قالب بسته های اضافی وارد بازی خواهند شد. کپکام تریلری را برای فاش کردن محتوای نسخه عمومی Street Fighter 6 منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

  پایانی متفاوت برای انیمیشن Minions: The Rise of Gru در نسخه چینی

دیدگاهتان را بنویسید