اعلام آخرین آمار فروش بازی های سگا از پرسونا تا یاکوزا و سونیک

سگا آخرین آمار فروش بازی های خود از جمله سری Sonic، Persona و Yakuza را اعلام کرده است.

با اعلام شرکت سگا در کنفرانس مطبوعاتی با Rovio، فروش مجموعه Persona از حد محدود شد 17 میلیون نسخه گذشت. این عدد برای سری Yakuza که با نام Like A Dragon نیز شناخته می شود، 20 میلیون واحد است. سری Sonic the Hedgehog همچنین فروش 1.4 میلیارد دستگاهی را تایید کرده است. البته لازم به ذکر است که آمار دانلود رایگان نسخه های موبایل نیز در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، Sonic Dash به تنهایی بیش از 500 میلیون بار دانلود شده است.

سگا همچنین اعلام کرد که تعداد کاربران بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis به بیش از 9 میلیون بازیکن رسیده است و فروش سری Total War از مرز 38 میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است. از دیگر آمارهای قابل توجه مجموعه می توان به بیمارستان Two Point با 3 میلیون فروش، Company of Heroes با فروش 10 میلیون نسخه و Football Manager با 24 میلیون فروش اشاره کرد.

سری Persona یکی از محبوب ترین آثار شرکت سگا است که از سال 1996 به وجود آمده است. Persona 5 آخرین قسمت از سری اصلی بود که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و شاید به عنوان مقدمه ای برای بازیکنان ناآشنا با Persona باشد. سری Like a Dragon نیز به لطف عرضه Yakuza: Like A Dragon در سال 2020 موفق بود.لازم به ذکر است که دنباله ای از این بازی با نام Like A Dragon 8 در دست ساخت است و در سال 2024 منتشر خواهد شد.

  هواوی ساعت جهانی Watch GT Runner را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید