با بازی نیکلاس کیج و بیل اسکاسگارد در دنباله ارباب جنگ

نیکلاس کیج و بیل اسکاسگارد در فیلم Lord of War به کارگردانی اندرو نیکول بازی می کنند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم نیکلاس کیجاین بازیگر برنده اسکار، نقش خود را در نقش دلال اسلحه یوری اورلاو در دنباله فیلم جنایی ارباب جنگ در سال 2005 بازی خواهد کرد.

همانطور که ورایتی گزارش داد، بیل اسکاسگاردJohn Wick: The Chapter 4 بازیگر نقش آنتون، پسر یوری اورلاو، انتخاب شده است. اندرو نیکول او کارگردانی و نویسندگی این دنباله با عنوان Lords of War را بر عهده دارد. او بیشتر به خاطر نوشتن فیلمنامه برنده اسکار برای نمایش ترومن شهرت دارد. انتظار می رود تولید این پروژه در پاییز سال 2023 آغاز شود.

در خلاصه داستان درام جنایی Lords of War به کارگردانی اندرو نیکول می خوانیم: «در فیلم Lords of War اثر یوری اورلاو، مشهورترین دلال اسلحه جهان متوجه می شود که پسری به نام آنتوان دارد که در تلاش است پدرش را سرنگون کند. . آنتوان مشغول تشکیل یک ارتش مزدور برای مقابله با درگیری های آمریکا در منطقه خاورمیانه است. این یک رقابت شدید بین نسل ها ایجاد می کند. رقابتی که پدر و پسر را در مقابل هم قرار می دهد.

با نیکلاس کیج از Saturn Films فیلیپ روست و فابریس جیانفرمی Lords of War توسط Vendôme Pictures تهیه می شود و Bill Skåsgaard تهیه کننده اجرایی است. فیلم Lord of War از داستان واقعی یک دلال اسلحه روسی به نام الهام گرفته شده است ویکتور بوث توسط نیکلاس کیج ساخته شد، بریجت مویناهان، ایتان هاوک، جرد لتو و امان واکر در گروه بازیگران بود

  رفع اشکالات بصری و مشکل منطقه مرده در بروزرسانی Resident Evil 4 Remake

دیدگاهتان را بنویسید