تریلر جدید Apex Legends بر روی Battle Pass آرسنال متمرکز شده است

استودیو Respawn محتوای Battle Pass را با پخش تریلر جدیدی از فصل 17 Apex Legends فاش کرد.

جدیدترین فصل بازی Apex Legends با نام Arsenal از امروز برای بازیکنان در دسترس است. در این فصل، افسانه جدیدی به نام Ballistic وارد رقابت Apex می شود و ویژگی های دیگری از جمله نقشه به روز شده World’s Edge، حالت Weapon Mastery با جوایز مختلف برای بالا بردن سطح هر سلاح و موارد دیگر را به بازی اضافه می کند. همانطور که طرفداران این بازی بتل رویال انتظار داشتند، یک Battle Pass جدید نیز همراه با پاداش ها و چالش های جدید متناسب با پس زمینه فصل 17 در دسترس خواهد بود.

Apex Legends Battle Post فصل 17 شامل پوسته های افسانه ای جدید برای Wattson و Horizon است که هر دو بسیار شبیه به Valkyrie هستند. سه شخصیت دیگر، بالستیک، جبل الطارق و لایف لاین نیز دارای پوسته های حماسی هستند. در همین حال، یک پوسته افسانه ای برای Devotion در دسترس خواهد بود. اولین بازی Marking Ballistic در Apex Legends، پوسته های واکنشی جدید برای سلاح اصلی او، CAR، به بازی اضافه می شود.

علاوه بر این، انواع طلسم های اسلحه، شکلک ها، صفحه های بارگیری و سایر عناصر تزئینی در Battle Pass گنجانده شده است. بازیکنانی که می خواهند از Apex Legends فصل 17 به صورت رایگان لذت ببرند، می توانند جوایزی از جمله پوسته جدید Maggie Mod، 10 پوسته تفنگ، 200 سکه Apex، هفت بسته Apex دریافت کنند.

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما درباره محتوای پس از نبرد فصل 17 Apex Legends چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  موفقیت Ghost of Tsushima منجر به انتشار Like a Dragon: Ishin در غرب شد.

دیدگاهتان را بنویسید