حذف اکانت اینستاگرام (تصویر) | حذف موقت و دائمی اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرامدلایل زیادی برای حذف اکانت اینستاگرام وجود دارد. بسیاری از افراد آنقدر وقت خود را با این اپلیکیشن تلف می کنند که تصمیم به بستن اکانت خود می گیرند، برخی به دلیل کار خود مجبور به دوری از شبکه های اجتماعی هستند، برخی تصمیم به خداحافظی با اینستاگرام می گیرند و توییتر را ترجیح می دهند. مهم نیست، هر دلیلی دارید، در این مقاله آموزش حذف اکانت اینستاگرام را با هم مرور می کنیم.

لذت بسیار اکانت دائمی اینستاگرام

قبل از هر چیز باید به شما یادآوری کنیم که حذف اکانت اینستاگرام باعث حذف دائمی اکانت شما از جهان می شود. بنابراین اگر می خواهید حساب خود را برای همیشه حذف کنید، مراحل بعدی را دنبال کنید. اما اگر می خواهید اکانت خود را به طور موقت غیرفعال کنید، باید کمی به پایین اسکرول کنید و قسمت غیرفعال کردن اکانت اینستا خود را مطالعه کنید.

حذف دائمی اکانت اینستاگرام با گوشی

تا همین اواخر، اینستاگرام گزینه ای برای حذف دائمی حساب کاربری خود در اپلیکیشن خود نداشت و باید به وب سایت اینستاگرام مراجعه می کرد و این کار را از طریق وب انجام می داد. اما اکنون می توانید اکانت خود را خیلی راحت از طریق تنظیمات اینستا غیرفعال یا برای همیشه حذف کنید.

برای حذف دائمی حساب، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول: روی سه خط بالای صفحه پروفایل ضربه بزنید و وارد تنظیمات شوید. به تب تنظیمات و حریم خصوصی بروید.

حذف اکانت اینستاگرام  مرحله ی 1

مرحله دوم: روی Account Center ضربه بزنید

حذف اکانت اینستاگرام - مرحله دوم

سطح سوم: جزئیات مربوط به شخص را وارد کنید.

حذف اکانت اینستاگرام - مرحله 3

مرحله چهارم: اکانت مورد نظر را انتخاب کنید

حذف دائمی حساب Isenta - مرحله 5

گام پنجم: روی مالکیت و کنترل حساب کلیک کنید

اکانت اینستاگرام را برای همیشه حذف کنید

گام ششم: در این مرحله وارد گزینه Deactivate or delete شوید

حذف اکانت اینستاگرام - مرحله 6

گام هفتم: در اینجا باید انتخاب کنید که آیا می خواهید حساب خود را غیرفعال کنید یا آن را به طور کامل حذف کنید. اگر می خواهید آن را برای همیشه حذف کنید، روی Delete Account کلیک کنید.

فقط مراقب باشید که با حذف اکانت اینستا، تمام اطلاعات اکانت شما مانند عکس، فیلم، لایک، کامنت و غیره را حذف کنید. به طور کامل حذف خواهد شد.

حذف موقت یا دائم حساب؟

مرحله هشتم: در این قسمت، اینستا از شما می خواهد که پسورد اکانت خود را وارد کرده و روی Continue کلیک کنید

آخرین مرحله حذف حساب کاربری در اینستاگرام

مرحله نهم: در مرحله آخر بر روی Delete Account کلیک کنید و تمام. حساب شما با موفقیت حذف شد.

  تله پورت پلاک آدرس جدید یا فناوری TPA چیست؟

حذف اکانت اینستاگرام - مرحله 8

اکانت موقت اینستاگرام را حذف کنید

برای حذف اکانت موقت اکانت اینستا یا “غیرفعال کردن” آن، باید همان مراحل بالا را انجام دهید تا به مرحله هفتم برسید. در این مرحله از شما می پرسد که آیا می خواهید حساب خود را غیرفعال کنید یا به طور کامل حذف کنید؟ شما روی گزینه disabled account کلیک کرده و اکانت خود را موقتا غیر فعال می کنید.

26 ترفند اینستاگرام که همه باید بدانند!باید خواند: 26 ترفند اینستاگرام که همه باید بدانند!

اکانت اینستاگرام را برای همیشه از طریق وب حذف کنید

شاید بخواهید حساب اینستاگرام خود را حذف کنید اما به دلایلی نمی توانید به برنامه اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. در این صورت باید مراحل زیر را با مرورگر دسکتاپ یا موبایل خود انجام دهید.

مرحله اول: پس فراموش نکنید که لینک زیر را با مرورگر دسکتاپ یا موبایل خود وارد کنید

لینک سایت حذف اکانت اینستاگرام

مرحله دوم: اگر قبلاً با مرورگر خود وارد حساب کاربری خود شده اید که هیچ کدام نیست، در غیر این صورت باید ابتدا وارد حساب خود شوید.

سطح سوم: در این قسمت از شما می پرسد که چرا می خواهید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید. کادر تصویر زیر را باز کنید و دلیل خود را از میان گزینه هایی که در اختیار شما قرار می دهد انتخاب کنید.

اکانت اینستاگرام را برای همیشه حذف کنیدمرحله چهارم: به عنوان مثال گزینه آخر یعنی چیز دیگری را انتخاب کرده و سپس رمز اکانت را وارد کرده و در نهایت روی گزینه حذف کلیک می کنیم. سپس اینستاگرام از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید که می خواهید حساب خود را حذف کنید یا خیر… روی OK کلیک کنید.

حذف اکانت اینستاگرام برای همیشه 2

خب، اکانت اینستا شما با موفقیت حذف شد و اکانت شما برای همیشه حذف شد. امیدواریم پشیمان نشوید البته توجه به نکات زیر را فراموش نکنید:

  • پس از حذف اکانت اینستاگرام، نمی توانید یک حساب کاربری جدید با نام کاربری قبلی خود ایجاد کنید.
  • نمی توانید از نام کاربری حساب حذف شده در حساب فعال دیگر خود استفاده کنید.
  • پس از حذف اکانت، عکس ها و ویدیوهای شما تا 30 روز قابل بازیابی هستند. پس از 30 روز نمی توانید حساب خود را برگردانید.

صبر کنید صبر کنید!سئو کول

درست زمانی که می خواهید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید، میلیون ها نفر از این برنامه میلیاردها دلار درآمد کسب می کنند. اگر شما هم می خواهید وبلاگ نویس شوید یا صاحب کسب و کار هستید و می خواهید از صفحه اینستاگرام خود کسب درآمد کنید، فراموش نکنید که به صفحه “چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم” بروید و فقط سرفصل های آن را بررسی کنید. درک کنید که وارد خواهد شد 25 ساعت، کامل ترین و حرفه ای ترین راه های کسب درآمد از اینستاگرام را بیاموزید.

اکانت موقت اینستاگرام را از طریق وب حذف کنید

اگر می خواهید به طور موقت اکانت خود را حذف یا غیرفعال کنید، ابتدا باید با استفاده از مرورگر دسکتاپ یا موبایل خود وارد وب سایت اینستاگرام شوید. یعنی با اپلیکیشن این اتفاق نمی افتد، باید از مرورگر استفاده کنید.
پس از ورود به اکانت اینستاگرام خود، مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: وقتی وارد حساب کاربری خود شدید، روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. سپس وارد گزینه پروفایل شوید.

اکانت موقت اینستاگرام را حذف کنید

مرحله دوم: پس از وارد کردن مشخصات شخصی خود، روی دکمه ویرایش پروفایل کلیک کنید.

حذف موقت اکانت اینستاگرام

سطح سوم: صفحه ای برای شما باز می شود که معمولا برای ویرایش پروفایل اینستاگرام مانند نام، نام کاربری، بیو صفحه و غیره است اما در پایین صفحه گزینه ای به نام وجود دارد. اکانت من را موقتاً غیرفعال کنید که به معنی “حذف موقت حساب” است. روی آن کلیک کنید.

ایسنتا را غیرفعال کنید

مرحله چهارم: به این صفحه بروید که می پرسد چرا می خواهید موقتاً حساب خود را حذف کنید؟ هر کسی دلیل خودش را دارد، مثلا ما چیز دیگری را انتخاب کردیم.

سپس باید رمز عبور خود را وارد کرده و در نهایت روی دکمه آبی رنگ Temporarily disable my account کلیک کنید.

اکانت موقت اینستاگرام را حذف کنید

در نهایت از شما می پرسد: “آیا مطمئن هستید که می خواهید حساب خود را غیرفعال کنید؟” و باید روی Yes کلیک کنید.
خب، حالا اکانت اینستاگرام شما به طور موقت غیرفعال شده است. برای فعال کردن آن کافی است با نام کاربری و رمز عبور خود دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

در ویدیوی زیر مراحل غیرفعال کردن موقت اینستاگرام را نشان داده ایم:

حذف اکانت اینستاگرام بدون رمز عبور

اگر رمز عبور خود را فراموش کردید نگران نباشید. هر مشکلی راه حلی دارد. برای حذف اکانت اینستاگرام با استفاده از مرورگر موبایل یا کامپیوتر خود، ابتدا باید به وب سایت اینستاگرام بروید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

  فصل دوم سریال خانواده اژدها کوتاهتر از فصل اول برنامه HBO برای فصل سوم است

ما به شما 5 برنامه کاربردی برای حذف پس زمینه عکس ها و فیلم ها ارائه می دهیمباید خواند: ما به شما 5 برنامه کاربردی برای حذف پس زمینه عکس ها و فیلم ها ارائه می دهیم

ابتدا فرض کنید که تنها راه حذف اکانت اینستاگرام بدون رمز عبور، بازنشانی رمز عبور است.

بازنشانی رمز عبور اینستاگرام

در زیر مراحل تنظیم مجدد رمز عبور را توضیح داده ایم:

مرحله اول: بر روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک کنید.حذف اکانت اینستاگرام بدون رمز عبور

مرحله دوم: در این قسمت اینستاگرام 3 روش مختلف برای بازیابی رمز عبور را به شما پیشنهاد می کند.

از طریق پست الکترونیک، شماره تلفن یا نام کاربری.

حذف اکانت اینستاگرام بدون رمز عبور

رمز عبور را با نام کاربری تغییر دهید

با ورود به سیستم نام کاربریاینستاگرام اکانت شما را پیدا می کند و پیوندی برای تغییر رمز عبور برای شما ارسال می کند. (این لینک گاهی از طریق پیامک و گاهی از طریق ایمیل ارسال می شود.)

سپس به عنوان مرحله دوم در تصویر وارد لینک شده و رمز عبور خود را تغییر دهید.

رمز عبور شما باید حداقل 6 کاراکتر باشد و باید آن را در قسمت New Password وارد کنید سپس در قسمت بعد رمز جدید خود را تکرار کرده و در نهایت بر روی دکمه Reset Password کلیک کنید.

رمز عبور را با نام کاربری تغییر دهید

اگر نام کاربری خود را فراموش کنیم چه می شود؟

در این صورت باید از ایمیل یا شماره تلفنی که با آن حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید استفاده کنید.

با این حال، اینستاگرام یک ایمیل یا اس ام اس حاوی لینک تغییر رمز عبور برای شما ارسال می کند. به این لینک بروید و رمز عبور خود را تغییر دهید.

قبل از پایان مقاله پیشنهاد می کنیم حتما صفحه جدید اینستاگرام را دنبال کنید تا با ترفندهای مختلف افزایش فروش و بازاریابی آنلاین آشنا شوید.

در پایان

اینکه به انتهای این مقاله رسیده اید نشان دهنده این است که دلتان را از اینستاگرام باخته اید. برای نوشتن این مقاله خودمان یک اکانت الکی ساختیم و قدم به قدم اقدام به حذف موقت و دائم آن کردیم. در این مقاله سعی کرده ایم نحوه حذف اکانت اینستاگرام را به شما آموزش دهیم و حتی یک نکته را از دست ندهیم. لطفا برای هر سوالی در قسمت نظرات با ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید