رویارویی جیسون استاتهام با بزرگترین مگالودون تاریخ در تریلر فیلم Meg 2: The Trench

برادران وارنر اولین تریلر و پوسترهای جدید Meg 2: The Trench با بازی جیسون استاتهام را به اشتراک گذاشت.

در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که برادران وارنر. تصاویر تریلر و پوسترهای جدید دنباله The Meg را با طرفداران به اشتراک گذاشت. Meg 2: The Trench RPG Movie جیسون استاتهام قرار است در 4 آگوست 2023 (4 اوت 2023) اکران شود.

دانلود ویدیو آپارات

در خلاصه داستان Meg 2 آمده است: «با جیسون استاتهام و وو جینگ در اعماق آب های ناشناخته شیرجه بزنید و این تیم تحقیقاتی بی باک را در سفری اکتشافی به عمیق ترین قسمت های اقیانوس همراهی کنید. زمانی که یک عملیات ماینینگ جنایی ماموریت تیم را تهدید می کند و اعضای گروه را مجبور به نبردی خطرناک برای بقا می کند، ماجراجویی آنها به هرج و مرج تبدیل می شود. قهرمانان ما در مواجهه با مگالودون‌های غول‌پیکر و شکارچیان بی‌رحم محیطی، باید قبل از تمام شدن زمان، از شکارچیان بی‌رحم پیشی بگیرند و از عقل خود برای شکست دادن آنها استفاده کنند.

بن ویتلی او پس از کارگردانی ربکا، The ABCs of Death and Kill List، فیلم The Meg 2: The Trench را کارگردانی کرد. جان هوبر، اریک هوبر و دین جورگاریس فیلمنامه این دنباله بر اساس دومین رمان از سری پرفروش ها ساخته شده است استیون آلتون آن را به میدان نوشتن تبدیل کردند. لورنزو دی بوناونتورا و خوشگل اوری آنها دوباره مسئولیت تولید مگ 2 را بر عهده دارند کاترین این، لی روگانگ، آه تو. بنت والش، جرالد مولن و رندی گرینبرگ آنها به عنوان تولیدکنندگان اجرایی آن عمل می کنند.

  راه حل های SEO و راه حل های تولید محتوا

جیسون استاتهام بازیگر فیلم کرنک، وو جینگ بازیگر فیلم زمین سرگردان، سینا گیلرموبازیگر فیلم “عشق واقعا” کلیف کورتیسبازیگر فیلم روز آموزش اسکایلار ساموئلزبازیگر سریال The Gifted (استعداد)، پیج کندیبازیگر فیلم یک روز از زندگی شویا سوفیا کایبازیگر زن مگ و سرخیو پاریس مانچتا آنها در فیلم Meg 2: The Trench ایفای نقش می کنند.

مگ جیسون استاتهام را در نقش یک متخصص کوسه بازی می کند که با دندان و ناخن با کوسه غول پیکر ماقبل تاریخ به نام مگالودون مبارزه می کند. این فیلم از رمان Meg: A Novel of Deep Terror اقتباس شده و به کارگردانی جان تورتلتابکارگردان فیلم های گنجینه ملی بود. فیلم مگ با بودجه 178 میلیون دلاری 530.2 میلیون دلار فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید