شرایط می 2023 برای خریداران بیت کوین (BTC) – نقل قول از OKExchange

OK Exchange منبعی است که علاقه مندان می توانند از طریق آن بیت کوین خریداری کنند (بیت کوین، خرید شیبا (SHIB، ریپل را بخرید (XRP، اتریوم (ETH) و … را بخرید و پس از کسب سود بفروشید.

با توجه به ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین (بیت کوین، سقوط بانک ها و سازمان های دولتی متمرکز می تواند تاثیر مثبتی بر قیمت بیت کوین داشته باشد. طبق اخبار منتشر شده در ماه گذشته، بانک آمریکایی دیگری به نام First Republic Bank ورشکست شد و سهام آن تنها در 3 روز بیش از 70 درصد سقوط کرد.

همانطور که می دانید ورشکستگی های متوالی بانک های آمریکایی و تورم جهانی در ماه های فوریه و مارس باعث رشد انفجاری ارزش بازار ارز دیجیتال شد. اما آیا این اثر به تنهایی برای افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کافی است؟

قطعا نه! لازم به ذکر است که این عامل اصلی (اخبار) به تنهایی است قیمت خرید بیت کوین (BTC/USDT) و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی تحت تأثیر قرار نگرفته است. یا حداقل اثر ماندگاری نخواهد داشت. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به نمودار بیت کوین و قیمت فعلی این ارز دیجیتال معروف نگاهی بیندازیم و آن را از نظر فنی بررسی کنیم.

تجزیه و تحلیل نمودار فنی بیت کوین (BTC/USDT).

اگر به خط آبی در نمودار زیر توجه کنیم که نشان دهنده میانگین متحرک نمایی یا EMA بیست روزه (میانگین متحرک نمایی) است، متوجه شیب مثبت و روند صعودی آن خواهیم شد. به طور خلاصه، این خط میانگین قیمت بیت کوین در برابر تتر (USD) را در نمودار فنی بیت کوین/تتر به ما نشان می دهد.

  سیاره Coruscant در Star Wars Jedi: Survivor یک منطقه جهان باز نیست

تصویر تجزیه و تحلیل نمودار فنی بیت کوین

نکته جالب و خوب دیگری که می توان به آن اشاره کرد، قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی در ناحیه مثبت بالای عدد 50 است. این نشان دهنده شرایط و نگرش مثبت معامله گران به خرید بیت کوین است. به طور کلی یکی از قابل اطمینان ترین شاخص های فنی برای معامله گران ارزهای دیجیتال RSI است، شما می توانید با مطالعه آموزش های مرتبط و مطالعه آنالیز ارز دیجیتال با سهولت بیشتری بیت کوین بخرید یا بفروشید. https://ok-ex.io/buy-and-sell/BTC ) من پرداخت میکنم

با توجه به تصویر بالا، به غیر از محدوده 30000 دلاری که یک عدد و قدرت روانی محسوب می شود، محدوده بین 31000 تا 32400 دلار بسیار مهم است. زیرا در صورت شکسته شدن این محدوده مقاومت، قیمت بیت کوین می تواند تا 40 هزار دلار افزایش یابد.

از سوی دیگر، اگر قیمت ارز دیجیتال BTC به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (خط قرمز در نمودار) برسد و تثبیت شود، امکان اصلاح در محدوده قیمتی 25200 دلار به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

بیت کوین را از OK Exchange بخرید

تاکنون تحلیل فنی و بنیادی قیمت فعلی بیت کوین و تحلیل شرایط بازار ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال نسبی را انجام داده ایم. بدیهی است که هیچ تحلیلی 100% دقیق نیست، بنابراین باید از مدیریت منطقی سرمایه هم برای داشتن ارز دیجیتال (سرمایه گذاری بلندمدت) و هم برای تجارت ارز دیجیتال (معاملات کوتاه مدت) پیروی کنیم.

بازار کریپتوکارنسی همیشه ریسک های خاص خود را دارد، پس بهتر است بدون طمع و کاملا حساب شده وارد آن شوید تا ضرر خود را به حداقل برسانید و سود خود را به حداکثر برسانید.

  داستان بازی Dead Space dity air

هنگامی که تصمیم به خرید و فروش ارز دیجیتال گرفتید، می توانید با ثبت نام در یک صرافی معتبر ارز دیجیتال مانند OK Exchange (https://ok-ex.io/) بیت کوین بخرید.بیت کوین، خرید شیبا (SHIB، ریپل را بخرید (XRP، اتریوم (ETH) و … را بخرید و پس از کسب سود بفروشید. خوشبختانه می توانید بدون هیچ نگرانی بلافاصله احراز هویت خود را در OK Exchange تکمیل کرده و معامله ارز دیجیتال را آغاز کنید. با پشتیبانی 24 ساعته تیم صرافی OK Exchange در 7 روز هفته هیچ مشکلی برای تراکنش نخواهید داشت.

شماره تلفن: 05191001040

ایمیل: support@ok-ex.io

تاریخ: 10/05/2023

پایان گزارش آگهی

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و زومجی هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید