شورانر سریال House Of The Dragon در حال بررسی ساخت حداقل 3 فصل از این سریال است

رایان کندل، مجری سریال House Of The Dragon در مصاحبه ای با IndieWire گفت که این سریال بیش از 2 فصل خواهد داشت.

سریال House of the Dragon شبکه HBO برای فصل دوم تمدید شد. بسیاری از طرفداران این سوال را دارند که چند فصل از این پیش درآمد بازی تاج و تخت به طرفداران ارائه می شود؟ با این حال، این هنوز مشخص نیست رایان کندالاین مجری سریال در مصاحبه ای جدید گفت که نمی خواهد این سریال خیلی طولانی شود.

رایان کندال در مصاحبه ای با IndieWire تایید کرد که پیش درآمد خانه اژدها حداقل 3 فصل خواهد داشت، اما بحث در مورد تعداد کل فصل ها ادامه دارد: «این سریال بیش از 2 فصل خواهد داشت. این یکی از موضوعاتی است که ما در مورد آن بحث می کنیم. [باید از خود پرسید] به نظر شما زمان مناسبی برای پایان دادن به سریالی که طرفداران را خیلی کوتاه نمی کند و در عین حال افراط نمی کند چیست؟

در مقایسه، سریال Game of Thrones به مدت 8 فصل به طرفداران ارائه شد. جورج آر آر مارتین او برای تولید 10 فصل و در مجموع 100 قسمت از سریال Game of Thrones با HBO مشورت کرد، اما این تلاش ها در نهایت ناموفق بود. این نویسنده مشهور امیدوار بود بازی تاج و تخت 10 سال دوام بیاورد تا نویسندگان زمان کافی برای اتمام کامل سریال و ایجاد تجربه رضایت بخشی بیشتر برای بینندگان داشته باشند.

رایان کندال نه تنها مجری سریال House of the Dragon است، بلکه تهیه کننده اجرایی دیگر سریال اسپین آف Game of Thrones به نام Dunk and Egg نیز هست. فصل دوم سریال «خانواده اژدها» بدون تاثیر اعتصاب نویسندگان هالیوود مراحل تولید را طی می کند. چون فیلمنامه نوشته شده است. فصل دوم این سریال به احتمال زیاد دارای 8 قسمت است که 2 قسمت کمتر از فصل اول است.

  نمایش ترکیب‌های کازویا میشیما در تریلر جدید Tekken 8

HBO هنوز تاریخ شروع فصل دوم House Of The Dragon را اعلام نکرده است و برای انتشار اطلاعات دقیق باید کمی بیشتر صبر کنیم، اما طرفداران احتمالا تا ژوئن 2024 منتظر نخواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید