نمایش نسخه های مختلف مرد عنکبوتی در پوسترهای جدید مرد عنکبوتی 2

سونی پیکچرز پوسترهای IMAX و Dolby Cinema فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Sony Pictures پوسترهای جدیدی را برای انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر کرده است. یک کلیپ کوتاه از این انیمیشن ابرقهرمانی نیز منتشر شد که مایلز مورالس را در حال فرار نشان می دهد. انیمیشن Spider-Man: Among the Spider World در تاریخ 12 ژوئن (2 ژوئن) اکران خواهد شد.

دانلود از آپارات

شامیک مور به عنوان مایلز مورالس، هایلی استاینفلد مانند گوئن استیسی، جیک جانسون همانطور که پیتر بی پارکر، عیسی راعی مثل اسپایدر وومن دانیل کالویا مثل اسپایدر پانک، کاران سونی مثل مرد عنکبوتی هندی، اسکار آیزاک به عنوان مرد عنکبوتی 2099، جیسون شوارتزمن مثل یک لکه برایان تایری هنری مانند جفرسون دیویس، لونا لورین ولز مانند ریو مورالس، گرتا لی در نقش لیلا اندی سمبرگ، راشل دراخ، یورما تاکونی و شی ویگهام آنها از جمله صداپیشه هایی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

  مشخصات تراشه نسل جدید اپل M3 فاش شد

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون آنها انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را رهبری کردند و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام فیلمنامه را نوشتند. کریس میلر، امی پاسکالفیل لرد آوی آراد و کریستینا استاینبرگ با هم آلونسو رووالکابا آنها مسئولیت تولید انیمیشن Spider-Man: Among the Spider-World را بر عهده دارند پیتر رمزیکارگردان فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse و آدیتیا سود آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی آن عمل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید