هدف گذاری پرتفوی 40 هزار میلیارد تومانی بیمه دانا در سال 1402.

دکتر رضا جعفری در چهلمین گردهمایی مدیران ستادی و شعب این شرکت در شیراز طی سخنانی به تحلیل و ارزیابی صنعت بیمه در کشور، چالش های محرک این بازار، بررسی عملکرد بیمه دانا پرداخت. در سال گذشته و استراتژی های آتی، مهمترین اقدامات انجام شده، فرصت ها و تهدیدها. ، استراتژی های کلان و همچنین انتظارات هیئت مدیره از کارکنان آن شرکت.
وی با تحلیل وضعیت بیمه در کشور، منطقه و جهان و همچنین مقایسه حق بیمه تولیدی آنها گفت: رشد حق بیمه تولیدی در حوزه بیمه عمر در مقایسه با کشورهای پیشرفته دنیا بسیار کم است. امیدواریم با اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه مؤثر، سهم بیشتری را به دست آوریم
مدیرعامل بیمه دانا از رشد 138 درصدی شاخص حق بیمه تولید این شرکت در سال گذشته خبر داد و نسبت به میانگین صنعت افزایش چشمگیری داشته و ابراز امیدواری کرد که روند صعودی شرکت در سال جاری با قدرت و شتاب بیشتری ادامه یابد.
رضا جعفری تحقق اهداف راهبردی صنعت بیمه را منوط به اصلاح و به روز رسانی آیین نامه ها، آیین نامه ها و قوانین بیمه ای در کشور دانست و از متخصصان این حوزه خواست دست شرکت های بیمه را در توسعه باز نگه دارند. تجارت بیمه با اصلاح قوانین.
وی بهبود فعالیت های بیمه ای بیمه گذاران و صنعت بیمه در کشور را در گرو حمایت، تعامل و هم افزایی نهاد ناظر و همه فعالان فعال در این صنعت دانست و اظهار داشت: پاشنه آشیل صنعت بیمه در این حوزه است. استفاده از فناوری های نوین و این حوزه نقش بسزایی دارد و دارای بیمه ای برای افزایش ضریب نفوذ است، بنابراین لازم است برنامه ای جامع و مدون در این زمینه تهیه و اجرا شود.
وی سپس به بررسی عملکرد بیمه دانا در سال گذشته پرداخت و با تشکر و قدردانی از زحمات کلیه کارکنان ستادی، خط فروش و شبکه فروش، از پیشتازی این شرکت در شاخص فروش در سال 1401 خبر داد و افزود: سال گذشته با تولید حق بیمه بیمه ای. حدود 21 هزار میلیارد تومان و پرداخت حدود 12 هزار میلیارد تومان سود به بیمه شدگان، رکورد درخشانی را برای خود در صنعت بیمه کشور به ثبت رسانده ایم.
وی تقویت حوزه سرمایه گذاری، توجه بیشتر به بیمه های اموال و مسئولیت، تقویت شبکه فروش و نمایندگی ها و هم افزایی ذی نفعان را لازمه پیشرفت صنعت بیمه دانست و مهمترین اقدامات انجام شده توسط این بیمه را برشمرد. شرکت در سال گذشته
دکتر جعفری مهمترین فعالیت های شرکت در سال گذشته را افزایش توان مالی شرکت، هوشمندسازی خدمات بیمه ای، تقویت ستاد و شبکه فروش، تامین منابع مالی، توسعه بازار و گسترش فعالیت های خارج از کشور برشمرد. نقش مدیریت روابط عمومی در پیگیری فعالیت های رشد مستمر و تقویت برند شرکت ارزشمند و موثر است.
وی با اشاره به استراتژی های کلان شرکت، دستیابی به سهم بازار 15 درصدی تا پایان سال 1403 را چشم انداز ایده آل بیما دانا عنوان کرد و افزود: تقویت برند و اعتبار شرکت، جذب بازارهای جدید، پذیرش بیمه اتکایی از ناظر، توسعه بیمه تکافل. تقویت سرمایه گذاری ها و اجرای سیاست های راهبردی در بیمه اموال و خرده فروشی از مهمترین برنامه های بیمه دانا در سال جاری است.
مدیرعامل بیمه دانا در قسمت پایانی بیانیه خود ضمن تقدیر و تشکر از تمامی ارکان شرکت به دلیل افتخارات و موفقیت های کسب شده در سال گذشته، خواستار نهادینه شدن احترام به مشتری و احترام به مشتری به ویژه عزیزان شد. و معلمان زحمتکش کشور.

  گاد اوور و الدن رینگ. کدام بازی به عنوان بازی سال انتخاب می شود؟

دکتر سید داود حسینی عضو هیئت مدیره: مدیریت بهینه ریسک و اجرای سیاست های راهبردی در سال جاری
دکتر سید داود حسینی از اعضای هیات مدیره بیمه دانا نیز طی سخنانی به رتبه اول این شرکت در شاخص حق بیمه تولیدی در بین شرکت های بیمه خصوصی کشور در سال گذشته اشاره کرد.
وی گفت: این شرکت امانت 45 میلیون سهامدار است و ما وظیفه داریم با مدیریت بهینه ریسک و اجرای سیاست های راهبردی اهداف شرکت را محقق کنیم.
وی با اشاره به اینکه هیات مدیره شرکت در سال گذشته 108 تصمیم را اتخاذ کرد، از زحمات تمامی کارکنان شرکت قدردانی کرده و نیازمند تقویت حوزه بازاریابی و شبکه فروش، مشتری مداری، وصول مطالبات و توجه به حوزه اموال است. و بیمه مسئولیت و افزود: برای پاسخگویی به نیازها و نیازهای مشتریان، مدیریت ارتباط با مشتری ایجاد شده است تا در کنار سایر مدیریت ستاد، عملیات لازم را برای رفع نیازها و نیازهای مشتریان و بیمه گذاران انجام دهد.ابراهیم عباسی عضو هیئت مدیره: توجه بیشتر به بیمه عمر
دکتر ابراهیم عباسی از اعضای هیات مدیره شرکت نیز در این مراسم به عوامل موفقیت سازمان ها در کشور اشاره کرد و به تاثیرگذاری نقش مشتری و سرمایه فکری به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای موفقیت سازمان ها اشاره کرد. .
به بررسی رشد و افزایش قیمت سهام بیمه دانا در بازار سرمایه در نتیجه اجرای برنامه ها و استراتژی های کلان شرکت توسط مدیرعامل با توجه به سرمایه فکری و ریسک پذیری وی، مزیت رقابتی بیمه دانا می پردازد. تقویت برند شرکت و خواستار توجه بیشتر به بیمه های عمر و زندگی، هوشمندسازی فعالیت بیمه ای و تسریع در جمع آوری اطلاعات لازم در شرکت شد.

  کنسول جدید نینتندو ممکن است مشکلاتی در پشتیبانی از بازی های سوییچ داشته باشد

سجاد سیفلو، عضو هیئت مدیره: ارتقای سرمایه انسانی در تثبیت وضعیت موجود موثر است
دکتر سجاد سیفلو، عضو هیئت مدیره بیمه دانا نیز با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه، رتبه اول بیمه دانا را در بین شرکت های بیمه خصوصی کشور ذکر کرد و افزود: اکنون زمان حفظ و تثبیت این وضعیت در حوزه بیمه است. صنعت بیمه
وی همچنین افزود: ارتقای سرمایه انسانی مکمل و موثر در تثبیت وضعیت موجود است و در این راستا مدیران ستادی و خطی نقش و رسالت موثری دارند.

احمد جوادی پور، قائم مقام مدیرعامل: تصمیم گیری و اثرات آن بر عملکرد سازمانی
در دومین روز از چهلمین مجمع عمومی مدیران ستادی و شعب این شرکت در شیراز، دکتر احمد جوادی پور قائم مقام مدیرعامل ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ستادی و مدیریتی به تشریح برخی موارد فنی، بازاریابی و مدیریتی پرداخت. مدیران اجرایی شرکت
با توجه به فروش و توسعه بیمه تکافل، ارائه خدمات تسویه خسارت به صورت یکپارچه و مستقل از واحد صادرکننده بیمه نامه، افزایش سبد دارایی و مسئولیت، نهادینه سازی آموزش بیمه اموال و مسئولیت و ارتقای مدیریت دانش، استفاده حداکثری از ظرفیت شبکه فروش نمایندگان و کارگزاران، توسعه بخش کنسرسیومی و تعامل با سایر شرکت ها در این زمینه، تامین قیمت ها و شرایط مناسب با شرایط منطقه، تعامل نزدیک مدیران پرسنلی و مدیران اجرایی و سایر موارد، راهنمایی ارائه می شود.
در نهایت به نقش تصمیم گیری و تأثیرات آن بر عملکرد سازمانی اشاره کردند. وی انواع سبک های تصمیم گیری را منطقی، شهودی، وابسته، فوری و اجتنابی توصیف می کند و مدیران را از سبک اجتنابی برحذر می دارد.

  بازی موبایل Ultimate Sackboy | شخصیت Sek Boi در اندروید

برگزاری پنل های تخصصی در چارچوب نشست روسای ستاد و روسای شعب
در چهلمین گردهمایی مدیران و مدیران شعب بیمه دانا در شیراز، پنل تخصصی توسعه بازار در قابلیت اطمینان (حمید علیجانی)، مسئولیت (سید مسعود حسینی)، خودرو (علیرضا صمدی)، آتش نشانی (علی رضایی)، مهندسی، انرژی و ویژه (وحید شریفی)، حمل و نقل، کشتی و هواپیما (حمیدرضا امینی) و علی پارسامنش (رئیس مرکز پردازش دیه) با حضور منصور حسینی معاون فنی بیمه اموال و مسئولیت و همچنین پنل توسعه بازار و برنامه های مدیریت ریسک در زندگی و پس انداز (بهنام بهنام فر)، مصدومان جانی و گروهی (علیرضا رنجبر) و درمان (دکتر محمدحسن تدینی) با حضور وحیدرضا باختری معاون فنی بیمه اشخاص و اعضای پنل برگزار شد. در مورد برنامه ها و راهبردهای موثر در آینده بحث و تبادل نظر شد.

ارائه گزارش کارگروه ها
در این جلسه کارگروه های بیمه اموال و مسئولیت، بیمه های اشخاص، مالی و اقتصادی، ساخت و ساز و تامین، آموزش و فاوا و مطالبات و وصول ریسک نیز با دبیرخانه حسن حاجی صفری، اکبر فاضلیان، محسن کریمی، اباذر نوروزی برگزار شد. و جهانبخش حسینی و در پایان جلسه نتایج برای حاضرین تشریح شد.
در این گزارش ها مهمترین مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مدیران شعب و شبکه فروش مورد بحث و بررسی اعضای گروه قرار گرفت و مقرر شد در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات و چالش های موجود بررسی و پیگیری شود.

بیانیه پایانی جلسه
در پایان چهلمین اجلاس سراسری مدیران ستادی و شعب بیمه دانا که در تاریخ 23 و 24 اردیبهشت ماه در شیراز برگزار شد، بیانیه ای قرائت شد که طی آن حاضران تعهد خود را نسبت به اجرای ابلاغ استراتژیک برنامه های شرکت از سوی مدیرعامل اعلام کردند.

منبع: بیمه دانا

دیدگاهتان را بنویسید