پایان توسعه در بازسازی سیستم شوک

همانطور که توسط استودیو Nightdive اعلام شده است، توسعه نسخه بازسازی شده System Shock به پایان رسیده است.

استودیو Nightdive، سازنده نسخه بازسازی شده System Shock، طی خبری رسمی تایید کرد که مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده است. شرکت ناشر Plaion این نسخه بازسازی شده را در تاریخ 9 ژوئن (30 مه) از طریق فروشگاه های Steam، GOG و Epic Games در دسترس طرفداران قرار خواهد داد. نسخه کنسولی این بازسازی نیز در دست توسعه است و در آینده منتشر خواهد شد. بازسازی سیستم شوک بر اساس نسخه اصلی این سری ساخته شد که در سال 1994 توسط LookingGlass Technologies منتشر شد.

داستان این بازی در پایگاهی در سیاتل اتفاق می افتد که توسط هوش مصنوعی قدرتمندی به نام SHODAN کنترل می شود. در نهایت SHODAN به یک عنصر شیطانی تبدیل می شود و شروع به کشتن همه افراد در پایگاه می کند. کشته شدگان بعداً به موجوداتی جهش یافته و وحشتناک تبدیل می شوند. حالا بازیکنان باید از انواع سلاح ها، قدرت هک و سایر مهارت ها در نقش یک هکر گرفتار در این ایستگاه برای نجات جان خود استفاده کنند.

نسخه بازسازی شده System Shock دارای تصاویری HD کاملا بازسازی شده همراه با رابط مدرن، مناطق جدید، موسیقی و دشمنان خواهد بود. سیستم هک نیز دستخوش تغییرات زیادی شده و یک سیستم قطع عضو جدید برای از بین بردن دشمنان به بازی اضافه شده است. علاوه بر این، تری برسیوس با استودیو Nightdive برای ضبط مجدد SHODAN همکاری کرد. System Shock Remake برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S در حال توسعه است و در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.

  انیمیشن شرک 5 دست ساز است توانایی تولید اسپین آف خر

شما می توانید نظرات خود را در مورد بازسازی سیستم شوک با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید