پوستر شخصیت Khairesh Autobots in Transformers: Rise of the Beasts

یونیورسال پیکچرز پوستر شخصیت های جدیدی از فیلم علمی تخیلی اکشن Transformers: Rise of the Beasts را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که پارامونت پیکچرز پوسترهای شخصیتی جدیدی از فیلم Transformers: Rise of the Beasts را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این پوسترها Autobot و Maximals مانند Optimus Prime، Optimus Primal، Mirage و Bumblebee را نشان می دهد. این فیلم اکشن علمی تخیلی در تاریخ 9 ژوئن 2023 (9 ژوئن 2023) اکران خواهد شد.

پوستر Optimus Prime در فیلم Transformers: Rise of the Beasts

پوستر Optimus Primal در فیلم Transformers: Rise of the Beasts

استیون کیپل جونیورکارگردان فیلم Creed II (Creed 2) در راس فیلم Transformers: Rise of the Beasts و جوبی هارولدنویسنده فیلم King Arthur: Legend of the Sword فیلمنامه را نوشته است. آنتونی راموس، دومینیک فیشبک، پیتر کالن، میشل یو، پیت دیویدسون، ران پرلمن و پیتر دینکلیج از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

Transformers: Rise of the Beasts هفتمین فیلم لایو اکشن Transformers در فرنچایز بسیار تأثیرگذار Beast Wars است. این فیلم اکشن که در دهه 1990 اتفاق می‌افتد، حول محور ماکسیمال‌ها، پریداکون‌ها و ترورکان می‌چرخد که به درگیری بحث‌برانگیز بین Autobots و Decepticons می‌پیوندند. از جمله تهیه کنندگان این فیلم می توان به موارد زیر اشاره کرد: دن مورفی، تام دسانتو و لورنزو دی بوناونتورا نقل شده.

  پخش اولین تیزر سریال The Last of Us از شبکه HBO

دیدگاهتان را بنویسید