Horizon Forbidden West بیش از 4.8 میلیون نسخه فروخته است

گوریلا گیمز به تازگی آخرین آمار فروش بازی Horizon Forbidden West را اعلام کرده است.

استودیو بازی چریکی در ماه های اخیر مشغول بوده است. این شرکت بسته الحاقی Burning Shores را برای بازی Horizon Forbidden West ساخته و منتشر کرد و بازی را ساخت. Horizon Call of the Mountain برای هدست واقعیت مجازی PlayStation VR2 طرفداران این سری را حتی بیشتر وارد دنیای ساخته شده می کند.

بدون شک این امر باعث افزایش فروش این مجموعه شده است. حال در جدیدترین اخبار بازی، گوریلا گیمز به تازگی آمار جدید فروش این سری بازی را به طرفداران ارائه کرده است.

بازی Horizon Forbidden West

ساعاتی پیش Guerrilla در وب سایت پلی استیشن بلاگ اعلام کرد که فروش بازی Horizon Forbidden West به بیش از 4.8 میلیون نسخه رسیده است. علاوه بر این، باید گفت که مجموع فروش این مجموعه از بازی ها معادل 32.7 میلیون نسخه از بازی بوده و موفقیت قابل توجهی را برای سازندگان آن به ارمغان آورده است.

همچنین سازندگان این اثر اعلام کردند که این مجموعه توسط میلیون ها نفر از طریق سرویس های سونی دیده شده است. با این حال باید گفت که استودیو مورد بحث آمار خاصی از دو بازی Horizon Zero Dawn و Horizon Call of the Mountain ارائه نکرده است. طی چند روز گذشته، گوریلا تایید کرده است که ساخت دنباله Horizon Forbidden West را آغاز کرده است و در کنار آن، گوریلا گیمز در حال کار بر روی دنباله چند نفره مستقل این سری است.

همچنین شایعات زیادی در مورد ساخت نسخه بازسازی شده Horizon Zero Dawn برای کنسول پلی استیشن 5 وجود دارد. در نهایت باید گفت که سریال Horizon نیز مراحل تولید خود را از نتفلیکس طی می کند.

  آمازون مشخصات و تصاویر Poco X4 Pro FiveG را منتشر کرد.

نظرت چیه عزیزم کدوم نسخه از این سریال رو تجربه کردی؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید