اعلام تاریخ اکران فیلم Beetlejuice 2 با بازی مایکل کیتون و جنا اورتگا

برادران وارنر تاریخ نمایش Beetlejuice 2 به کارگردانی تیم برتون و با بازی مایکل کیتون و جنا اورتگا را تایید کرد.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار Beetlejuice 2 اعلام شد. برادران وارنر اعلام کرد که دنباله Beetlejuice در تاریخ 6 سپتامبر 2024، که هفته روز کارگر است، روی پرده سینماها خواهد رفت. مایکل کیتون و وینونا رایدر آنها برای ایفای مجدد نقش در فیلم Beetlejuice 2 بازخواهند گشت و تیم برتون مسئولیت کارگردانی این قسمت و همچنین قسمت اول را بر عهده خواهد داشت. جنا اورتگا که روز چهارشنبه نقش چهارشنبه آدامز را بازی کرد، به تازگی به جمع بازیگران Beetlejuice 2 پیوست.

اورتگا نقش لیدیا، دختر شخصیت وینونا رایدر در Beetlejuice 2 را بازی خواهد کرد. همچنین جاستین تروکس، بازیگر سریال The Leftovers، بازیگر جدیدی است که به جمع بازیگران Beetlejuice 2 اضافه شده است، اما هیچ خبری در مورد نقش بازیگر این فیلم همچنین قرار است فیلمبرداری و تولید دنباله Beetlejuice از امروز چهارشنبه هفته جاری در لندن آغاز شود. آلفرد گوف و مایلز میلر نسخه نهایی فیلمنامه Beetlejuice 2 را نوشته اند.

مایکل کیتون، الک بالدوین، جینا دیویس، کاترین اوهارا، وینونا رایدر و ماری چیتام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Beetlejuice حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. این فیلم که با بودجه 15 میلیون دلاری تولید شد توانست نزدیک به 75 میلیون دلار در گیشه بفروشد. فیلم Beetlejuice برنده جایزه اسکار بهترین گریم در اسکار 1989 و همچنین نامزد دو جایزه بفتا شد.

  کارگردان خلاق Star Wars: Battlefront 2 به Ubisoft پیوست

دیدگاهتان را بنویسید