اعلام تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال خرس انتشار پوستر اول

FX و Hulu تاریخ شروع فصل دوم سریال The Bear را تایید و اعلام کردند. اولین پوستر فصل دوم این سریال کمدی نیز منتشر شده است.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ شروع فصل دوم سریال The Bear تایید و اعلام شد. FX و Hulu اعلام کردند که پخش فصل دوم این سریال کمدی برنده جوایز در 22 ژوئن 2023 در Hulu آغاز خواهد شد. اولین پوستر برای فصل دوم The Bear نیز منتشر شده است که کارمن برزاتو در مرکز آن حضور دارد. بشقاب غذا این غذای جذاب را در اختیار تماشاگران قرار می دهد. در زیر می توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اولین پوستر فصل دوم سریال The Bear

خرس داستان سرآشپز جوانی به نام کارمن برزاتو را دنبال می کند که پس از خودکشی برادرش به خانه اش در شیکاگو باز می گردد تا ساندویچ فروشی ایتالیایی خانواده را تصاحب کند. جرمی آلن وایت، ابن ماس باچراک، آیو آدبیری، لیونل بویس، لیزا کولون زایاس، متی متیسون، ابی الیوت، الیور پلات، کریس وایتاسک، ادوین لی گیبسون، خوزه سروانتس و کوری هندریکس.از جمله بازیگرانی هستند که در سریال خرس حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

خرس توسط کریستوفر استورر و جوآنا کالو ساخته شد که برای فصل دوم سریال کمدی-درام بازگشتند. می توان انتظار داشت که فصل دوم سریال خرس مانند فصل اول در 8 قسمت تولید و پخش شود.

  وین دیزل به تولید Fast and Furious 12 اشاره می کند

دیدگاهتان را بنویسید