اعلام تاریخ پخش فصل چهارم و پایانی جک رایان

آمازون تاریخ پخش فصل چهارم و آخر سریال جک رایان با بازی جان کرازینسکی را تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ پخش فصل چهارم و آخر سریال Tom Clancy’s Jack Ryan تایید و اعلام شد. آمازون اعلام کرده است که فصل چهارم جک رایان در تاریخ 30 ژوئن 2023 (9 ژوئیه 1402) از این شبکه پخش خواهد شد، بنابراین فاصله کوتاهی بین پخش فصل سوم و فصل پایانی این سریال وجود خواهد داشت. فقط حدود 6 ماه پیش از این فاصله فصل اول و دوم سریال جک رایان یک ساعت و 2 ماه و فاصله فصل دوم و سوم حدود 3 سال و 2 ماه بود.

فصل آخر جک رایان نیز کوتاه ترین فصل او خواهد بود و فصل چهارم این سریال تنها 6 قسمت خواهد بود. قبلاً سه فصل آخر هر کدام 8 قسمت تولید شده بود و اکنون فصل چهارم 2 قسمت کمتر است. فصل چهارم و پایانی جک رایان به صورت 2 قسمت در هفته پخش می شود و قسمت آخر در 14 جولای (23 جولای) پخش می شود. در زیر اولین پوستر فصل چهارم و پایانی سریال تام کلنسی جک رایان را مشاهده می کنید:

اولین پوستر فصل چهارم و آخر سریال جک رایان

جان کرازینسکی مثل جک رایان، ابی کورنیش، وندل پیرس، مایکل کلی، بتی گابریل، مایکل پنا و لوئیس اوزاوا چانگ چیان، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال جک رایان حضور یافتند و به ایفای نقش پرداختند. هم ون ویلموت تهیه کنندگی فصل پایانی سریال بر عهده جک رایان بود که پیش از این تهیه کننده فصل سوم این سریال بود.

  تمایل استودیو Criterion برای ساخت یک بازی Burnout جدید

در فصل چهارم و آخر سریال تام کلنسی جک رایان، جک رایان با خطرناک‌ترین ماموریت خود روبرو می‌شود، جایی که او اکنون معاون جدید مدیر اجرایی سیا است که وظیفه کشف فساد داخلی را بر عهده دارد و در این کار آنها یک سری عملیات مشکوک را کشف می‌کنند. که می تواند کشورش را آسیب پذیر کند. در حالی که جک و تیم تحقیقاتی اش فساد ریشه‌دار را کشف می‌کنند، او واقعیت بسیار شوم‌تری را کشف می‌کند که در آن یک کارتل مواد مخدر با یک سازمان تروریستی کار می‌کند که نقشه بسیار خطرناکی را در نزدیکی کشورش فاش می‌کند، و او را به این باور می‌رساند که باید در برابر این سازمان آزمایش شود. سیستمی که او همیشه داشت و برای محافظت از آن می جنگید.

دیدگاهتان را بنویسید