امکان معرفی نسخه جدید بازی Call of Duty در ماه آگوست

طبق ادعای جدید رسانه Insider Gaming، بازی Call of Duty 2023 در اوایل آگوست رونمایی خواهد شد.

در جدیدترین اخبار بازی، منابع Insider Gaming فاش کردند که بازی Call of Duty 2023 در اوایل آگوست (10 مرداد) رونمایی خواهد شد. در حال حاضر جزئیات زیادی در رابطه با این موضوع و نحوه افشا و افشای آن وجود ندارد. این اثر را می توان از طریق نوعی رویداد درون بازی وارد کرد، درست مانند برخی از نسخه های قبلی مجموعه مورد نظر.

همانطور که شما دوستان زومجی عزیز احتمالا می دانید Black Ops Cold War و Vanguard از طریق Varzon به کاربران معرفی شدند. از سوی دیگر، Modern Warfare 2 طی یک رویداد ویژه COD NEXT رونمایی شد.

شخصیت شبح از بازی Call of Duty: Modern Warfare

بر اساس گزارش Insider Gaming، بعید است که در رویداد آینده PlayStation Showcase خبری در مورد آخرین نسخه از سری بازی های Call of Duty دریافت کنیم. همچنین باید گفت که نام بازی جدید مشخص نیست. با این حال، گزارش های زیادی در این مورد وجود دارد. بسیاری بر این باورند که نسخه جدید در اصل دنباله ای برای Modern Warfare 2 خواهد بود.

هم جیسون شرایر بلومبرگ فاش کرد که وظیفه خلق و توسعه این اثر بر عهده استودیو Sledgehammer Games است. از سوی دیگر، چندین منبع مختلف، تاریخ های کلیدی انتشار بازی Call of Duty 2023 تایید شده است. Media Insider Gaming به طور انحصاری این اطلاعات را در ماه فوریه فاش کرد. این تاریخ ها شامل تاریخ انتشار بتا، دسترسی زودهنگام به کمپین و تاریخ انتشار اصلی بازی است. در ادامه می توانید تاریخ های اعلام شده را مشاهده کنید.

  • اولین نسخه بتا (PS4/PS5) – 6 اکتبر 2023 تا 10 اکتبر (14 اکتبر تا 18 اکتبر)
  • بتا دوم (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – از ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳ تا ۱۶ اکتبر (۲۰ اکتبر تا ۲۴ اکتبر)
  • دسترسی زودهنگام کمپین (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – ۲ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۱ نوامبر)
  • تاریخ انتشار بازی (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – 10 نوامبر 2023 (19 نوامبر)
  زمان عرضه چانگان در بورس اعلام شد

در نهایت باید گفت که منابع متعددی فاش کرده اند که در نسخه جدید Call of Duty شاهد حضور زامبی ها خواهیم بود. قطعا در آینده نزدیک اطلاعات رسمی بیشتری از این اثر به دست خواهیم آورد.

نطر شما چی هست؟ از آخرین نسخه این سری شوتر چه انتظاری دارید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید