بی تفاوتی مدیر عامل EA به نتیجه معامله اکتیویژن بلیزارد با مایکروسافت

مدیرعامل شرکت الکترونیک آرتز در مصاحبه اخیر خود اظهار داشت که نسبت به موفقیت مایکروسافت در خرید اکتیویژن بلیزارد بی تفاوت است.

در جریان آخرین تماس درآمدی EA، از مدیرعامل این شرکت در مورد خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت و تأثیر آن معامله بر صنعت بازی سؤال شد. اندرو ویلسون سپس در پاسخ به این سوال توضیح داد:

این سوالی است که زیاد از من پرسیده می‌شود و تقریباً هرگز اجازه نمی‌دهم پاسخی مستقیم بدهم. آنچه می‌خواهم بگویم این است که نمی‌دانم قرار است با قرارداد Activision-Microsoft چه اتفاقی بیفتد. در هر صورت، ما همچنان بزرگترین شریک مایکروسافت خواهیم بود و من فکر می کنم که ناشر شماره یک در پلتفرم آنها هستیم. بنابراین اینکه آیا این معامله انجام می شود یا خیر، واقعاً برای ما مهم نیست. ما معتقدیم که چه این معامله انجام شود یا نه، می‌توانیم به پیش‌بینی، رهبری آینده صنعت سرگرمی و رقابت در این بازار با شبکه گسترده، آدرس‌های IP و استعداد خود ادامه دهیم.»

پوستر Immortals Of Aveum Deluxe Edition

ویلسون توضیح داد که ادغام‌های آینده بیشتر برای صنعت بازی اجتناب‌ناپذیر است و او می‌خواهد در صورت یافتن شریک یا خریدار، EA در موقعیت خوبی قرار گیرد. اضافه شده برای این:

“سوال این است که آیا خریدهای بیشتری در بلندمدت وجود خواهد داشت؟” آیا ادغام شرکت‌های سرگرمی در مقیاس بزرگ‌تری اتفاق خواهد افتاد؟ اگر بخواهم آینده را در بلندمدت پیش بینی کنم، می گویم تقریباً قطعی است. من دوست دارم که ما مقیاسی داریم که بتوانیم در این شرایط قوی به نظر برسیم. ما دارایی‌های عظیمی در آینده سرگرمی داریم، و همانطور که اوضاع امروز پیش می‌رود، فکر می‌کنم ما بی‌تفاوت هستیم که آیا خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت انجام می‌شود یا خیر.

  شیائومی سیو 2 با پردازنده اسنپدراگون 7 نسل اول عرضه می شود

ما معتقدیم که یک استراتژی عالی داریم و فرصت های باورنکردنی برای ما در آینده باز خواهد شد. بنابراین، چه این معامله انجام شود یا نه، ما همچنان ناشر شماره یک پلتفرم ایکس باکس خواهیم بود.”

پیش از این شرکت EA در جریان ارائه نتایج مالی خود به نتایج موفقی اشاره کرده بود که از آن جمله می توان به FIFA 23 اشاره کرد که موفق ترین نسخه در تاریخ این سری و شروع بسیار قوی Star Wars Jedi: Survivor شد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با تیم زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید