تفکیک فروش 6 ماهه فیفا 23 از کل فروش فیفا 22

الکترونیک آرتز اعلام کرد که فروش FIFA 23 از کل فروش FIFA 22 در 6 ماه گذشته بیشتر شده است.

EA تایید کرده است که FIFA 23، آخرین قسمت از فرنچایز فوتبال خود که از نام فیفا استفاده می کند، رکورد فروش FIFA 22 را ظرف 6 ماه پس از انتشار شکسته است. به گفته این ناشر، FIFA 23 به موفق ترین و پرفروش ترین نسخه در تاریخ سری های فیفا تبدیل شده است.

کریس سومدیر ارشد مالی EA گفت: “نتایج مالی رکورد در خدمات زنده و افزایش تعامل، به ویژه از سبد EA Sports FIFA ما، منجر به درآمد خالص بهتر از حد انتظار در سه ماهه چهارم و پایان قوی سال مالی شد.”

این موفقیت تعجب آور نیست. زیرا EA در ماه فوریه اعلام کرد که FIFA 23 در حال تبدیل شدن به پرفروش ترین نسخه در تاریخ این سری است. اندرو ویلسونمدیر عامل EA در آن زمان گفت که پیش بینی درآمد سالانه سری فیفا چهار درصد رشد است و تنها در آمریکای شمالی این بازار به رشد 50 درصدی می رسد.

بازی FIFA 23 از زمان انتشار شروع به شکستن رکورد کرد. بنابراین EA اکتبر گذشته تایید کرد که این بازی در هفته اول انتشار خود به رکورد 10.3 میلیون بازیکن در تمام پلتفرم ها رسیده است. با توجه به پایان قرارداد EA با فیفا، از سال جاری Electronic Arts نام سری فوتبال خود را به EA Sports FC تغییر خواهد داد.

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی فیفا چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  نتفلیکس استودیو اسپری فاکس را خرید

دیدگاهتان را بنویسید