تلاش Insomniac Games برای تبدیل Marvel’s Spider-Man 2 به بهترین بازی استودیو تاکنون

اعضای استودیو Insomniac Games به تازگی اعلام کرده اند که Marvel’s Spider-Man 2 بهترین بازی ای خواهد بود که تا به حال ساخته اند.

Marvel’s Spider-Man 2 به طور رسمی در سپتامبر 2021 رونمایی شد و از آن زمان بسیاری از طرفداران منتظر دیدن گیم پلی این بازی هستند. در این بین استودیو Insomniac Games از طرفداران دعوت کرد تا برای تماشای اولین تریلر بازی کمی بیشتر صبر کنند. همچنین سونی اخیرا اعلام کرده که مطمئن است که این بازی در سال مالی جاری عرضه خواهد شد.

اکنون، در جریان آخرین استریم Game Makers Twitch، ژان پاکت، کارگردان داستان گویی درباره هیجان خود برای دنباله مرد عنکبوتی مارول صحبت می کند. Puckett در طول تماس خود جزئیات زیادی در مورد این بازی فاش نکرد، اما گفت اعضای تیم سازنده بازی مطمئن هستند که این بازی “بهترین بازی” خواهد بود که تا به حال ساخته اند. پکیج گفت:

پسر، من واقعا برای مرد عنکبوتی 2 هیجان زده هستم. البته، کار زیادی نمی توانم انجام دهم [در رابطه با بازی] گفتن اما پسر ما سخت کار می کنیم. ما مطمئن هستیم که این بهترین بازی ما خواهد بود، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا آن را با شما به اشتراک بگذاریم.”

کار سخت استودیوی Insomniac Games بدیهی به نظر می رسد. زیرا توسعه یک بازی به هیچ وجه کار آسانی نیست. در حالی که مشخص نیست دقیقا چه زمانی می‌توانیم اولین نمایش Marvel’s Spider-Man 2 را ببینیم، گزارش‌ها حاکی از آن است که نمایشگاه پلی‌استیشن در ۴ ژوئن برگزار می‌شود و فرصتی برای نمایش گیم‌پلی این بازی وجود دارد. همچنین بر اساس این گزارش، کونامی طی این رویداد از نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 رونمایی خواهد کرد.

  انتشار اطلاعات از ارائه ID@Xbox مایکروسافت در ماه سپتامبر

Spider-Man 2 پاییز امسال برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. مطابق با تونی تادصداپیشه بازی Venom، این بازی در سپتامبر امسال منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید