دردناک ترین مرگ های دنیا؛ کدام روش مردن از نظر علمی دردناک تر است؟

شاید قبلاً به این موضوع فکر کرده باشید. مرگ بر اثر برق گرفتگی بسیار دردناک است. این پرونده بر اساس مشاهده زندانیان کشته شده در صندلی برقی مستند شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجازات اعدام (مرکز اطلاع رسانی مجازات اعدام) مرگ بر اثر برق گرفتگی وحشتناک است. ولتاژ الکتریکی که از بدن عبور می کند اغلب باعث اسپاسم شدید عضلانی و سپس شکستن استخوان ها می شود. بافت بدن به طور دردناکی متورم می شود و پوست به رنگ قرمز روشن است و اغلب با افزایش تورم ترک می خورد. علاوه بر این، کره چشم از حدقه بیرون زده و فرد به معنای واقعی کلمه در آتش می سوزد. در سال 1997، در فلوریدا، مردی که به طور تصادفی دچار برق گرفتگی شده بود از داخل آتش گرفت و شعله های آتش از سر او خارج شد.

برای تجربه عذاب برق گرفتگی لازم نیست یک جلاد حرفه ای محکوم به مرگ باشید. یکی از بازماندگان یک شوک الکتریکی تصادفی، دردی را که تجربه کرد به عنوان “دردی طاقت فرسا” توصیف کرد که برای کاهش آن به داروهای بسیار قوی نیاز داشت. بسیاری از افراد پس از شوک الکتریکی درد شدید قفسه سینه و آسیب جدی قلبی را تجربه می کنند. در آخرین نکته، برق گرفتگی توسط دولت یا مادر طبیعت می تواند راه بسیار دردناکی برای مردن باشد.

قرار گرفتن در معرض کلر تری فلوراید

اگر تا به حال فکر کرده اید که آیا جهان از انسان متنفر است و مشکل شخصی با ما دارد، وجود ماده ای مانند تری فلوراید کلر (ClF3) به سادگی این را ثابت می کند. تری فلوراید کلر به سال 1939 برمی گردد، زمانی که دانشمندان به دنبال ماده ای بودند که به اندازه فلوراید واکنش پذیر باشد، اما ظرفیت ذخیره سازی بیشتر و جابجایی آسان تر داشته باشد. و ClF3 مطمئناً یک مایع واکنش‌پذیر است، چنان واکنش‌پذیر که تقریباً هر چیزی را با کوچک‌ترین تماس سطحی مشتعل می‌کند.

  اولین فروشگاه شناور اپل در سنگاپور

نویسنده John Drury Clark در یکی از کتاب های خود از زمانی می گوید که یک استوانه فلزی ClF3 باز شد و مقدار زیادی از محتویات سیلندر روی زمین ریخته شد. او نوشت:

قرار گرفتن در معرض ClF3 به سادگی یکی از دردناک ترین و وحشتناک ترین راه ها برای مردن است. حتی کوچکترین لمس می تواند باعث درد شدید شود. تماس بیشتر باعث نکروز دردناک یا “بافت مرده” با درد طاقت فرسا می شود.

این میزان درد زمانی معنا پیدا می کند که دقیقا بدانید این ماده با بدن انسان چه می کند. این ماده استخوان ها را به ژلاتین تبدیل می کند و انگشتان را از حالت عادی به قطعات گرد کوچک تبدیل می کند. برای چندین دهه، استفاده از تری فلوراید کلر در سراسر جهان ممنوع شده است.

مرگ با سوزاندن: شکنجه مجسم

دیدگاهتان را بنویسید