شایعه: توسعه کنسول بعدی نینتندو در حال انجام است

طبق آخرین شایعات، روند توسعه کنسول بعدی نینتندو به خوبی پیش می رود; اما نباید زودتر انتظار داشت 2024 منتشر خواهد شد.

به گفته وب سایت Nikkei Asia، یک منبع نزدیک به نینتندو اطلاعاتی در مورد روند توسعه کنسول بعدی این شرکت منتشر کرده است. وی گفت: با توجه به توسعه [این کنسول] خوب پیشرفت میکنه اما تحویل محصول در نزدیکترین شرایط قبل از بهار 2024 نخواهد بود.”

دیروز شرکت ژاپنی نینتندو اعلام کرد که فروش کنسول سوییچ کاهش یافته است و همچنین به در آوریل 2024، این شرکت هیچ سخت افزار جدیدی عرضه نخواهد کرد. این شرکت اعلام کرد که 17.97 میلیون دستگاه سوییچ تا پایان سال مالی گذشته فروخته شده است، بنابراین مجموع فروش این کنسول هیبریدی به 125.62 میلیون دستگاه خواهد رسید. این شرکت انتظار دارد در سال مالی جاری 15 میلیون نسخه از سوییچ بفروشد که 16.5 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشته است.

سازنده سوییچ گفت: “نینتندو سوییچ اکنون در هفتمین سال خود است و اگرچه رسیدن به همان سطح فروش چالش برانگیزتر خواهد بود، اما هدف ما این است که مشتریان بیشتری به بازی با نینتندو سوییچ ادامه دهند که منجر به فروش بیشتر خواهد شد.” در بیانیه ای نوشت. خواهد بود.”

گزارش شده است شونتارو فوروکاوارئیس شرکت مورد نظر در تماسی با سهامداران گفت که نینتندو کاملاً مطمئن نیست که به هدف خود یعنی فروش 15 میلیونی برسد. به گفته بلومبرگ، وی افزود که پیش بینی سالانه نینتندو شامل سخت افزار جدید یا ارتقا یافته نمی شود. او گفت: حفظ شتاب فروش سوییچ در هفتمین سال آن دشوار خواهد بود. هدف ما برای فروش 15 میلیون واحد در این سال مالی کمی بیش از حد است. اما ما در تلاش هستیم تا تقاضا را در فصل جشن افزایش دهیم تا به این هدف برسیم.”

  کشف روشی جدید برای هدف قرار دادن داروها برای تومورها در مبارزه با سرطان

دیدگاهتان را بنویسید