فهرست بازی‌های PlayStation Plus Extra و Premium برای ماه می ۲۰۲۳

سونی از بازی های Plus Extra و Premium برای ماه می 2023 رونمایی کرد که شامل Ratchet و Clank: Rift Apart و سه گانه Tome Reader می شود.

سونی جدیدترین بازی های کاتالوگ سرویس پلی استیشن پلاس را در سطوح Extra و Premium معرفی کرده است. این بازی ها در آنها در تاریخ 26 می (16 اردیبهشت) در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت که مهمترین آنها Ratchet and Clank: Rift Apart برای پلی استیشن 5 است. بازی Humanity، Enhance Games برای کنسول های PS4 و PS5 با پشتیبانی از PlayStation VR و PSVR2 نیز خواهد بود. موجود در سرویس

بعدی Watch Dogs: Legion برای هر دو کنسول سونی است و سپس نوبت به سری Dishonored با دو بازی Dishonored 2 و Dishonored: Death of the Outsider می رسد. با این حال، این دو بازی انحصاری پلی استیشن 4 هستند. Sakuna: Of Rice and Ruin برای PS4 یکی دیگر از بازی‌های ارزش امتحان است و یک بازی اکشن هک و اسلش با گزینه‌های کشاورزی است.

دیگر بازی های کشاورزی کنسول نسل قبلی سونی Rune Factory 4 Special و Story of Seasons: Friends of Mineral Town هستند. بازی دوم را می توانید با Expansion Pass Set دانلود کنید یا نسخه اصلی را استریم کنید. طرفداران سری Tomb Raider همچنین می توانند از سه گانه ریبوت شده آن سری از جمله Tomb Raider: Definitive Edition، Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration و Shadow of the Tomb Raider در پلی استیشن 4 لذت ببرند.

علاقه مندان به بازی های ترسناک این فرصت را دارند که بازی The Evil Within 2 را بر روی PS4 و بازی اکشن نقش آفرینی Thymesia را در پلی استیشن 5 تجربه کنند. همچنین Bus Simulator 21: Next Stop برای هر دو کنسول در خدمت است که شبیه ساز رانندگی است. در نهایت بازی‌های Wolfenstein: Youngblood، Rain World و Conan Exiles برای پلی‌استیشن 4 و دو بازی Lake و Soundfall برای PS4 و PlayStation 5 بر روی پلاس منتشر خواهند شد.

  چرا هوش مصنوعی نمی تواند جایگزین انسان در محیط کار شود؟

دیدگاهتان را بنویسید