مشکل بارگذاری بی نهایت در به روز رسانی بازی Redfall رفع شد

استودیوی آرکین اولین هات‌فیکس را برای Redfall منتشر کرده است تا صفحه بارگذاری بی‌پایان را رفع کند و از خرابی‌های سیستم جلوگیری کند.

بازی Redfall استودیوی Arkane پس از انتشار هفته گذشته با نظرات منفی بسیاری از بازیکنان مواجه شد. این بازی با مشکلات و باگ های زیادی در بازی منتشر شد که واکنش های منفی طرفداران و منتقدان را در پی داشت. وضعیت بازی در زمان انتشار این بود فیل اسپنسر او شخصا از طرفداران عذرخواهی کرد و گفت که ایکس باکس از همان ابتدا کار خوبی در برقراری ارتباط با این توسعه دهنده انجام نداده و آنها را تنها گذاشته است.

در هر صورت، ردفال بیشترین حمایت پس از انتشار را در میان آثار آرکین دریافت خواهد کرد. پس شاید هنوز امیدی هست. اولین رفع فوری Redfall مشکل بارگذاری بی‌نهایت صفحه را برطرف می‌کند و از خرابی سیستم ذخیره که هنگام توقف و از سرگیری بازی در حین «سفر سریع» رخ می‌دهد، جلوگیری می‌کند. به روز رسانی 1.01 همچنین منطق سرور را برای ارتباط باطن بهتر با سرورهای زنده بهبود می بخشد.

اولین Hotfix Redfall هیچ راه حل دیگری را ارائه نمی دهد. طرفداران باید منتظر انتشار بسته های به روز رسانی و یک حالت عملکرد جدید باشند تا در آینده ای نه چندان دور بازی را با نرخ 60 فریم بر ثانیه تجربه کنند. بازی Redfall در حال حاضر روی پلتفرم‌های Xbox Series X Xbox Series S و PC قابل تجربه است و کاربران سرویس Game Pass نیز می‌توانند بدون پرداخت هزینه اضافی آن را تجربه کنند.

  اولین ویدیوی گیم پلی نسخه Xbox بازی Age of Empires II: Definitive Edition را پخش کنید

دیدگاهتان را بنویسید