نقش متیو مک کانهی در فیلم جنایی رقبای امزیا کینگ

متیو مک‌کانهی در فیلم جنایی «رقبای آمازیا کینگ» به کارگردانی اندرو پترسون بازی می‌کند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم متیو مک کانهی برای بازی در فیلم جنایی آمزیا کینگ The Rivals انتخاب شد. اندرو پترسونکارگردان The Vast of Night این فیلم را برای Black Bear Pictures نوشته و کارگردانی کرده است.

The Rivals of Amziah King “بسیار جوی و شخصیت محور” است و داستانی را روایت می کند که در قسمتی دورافتاده از اوکلاهاما اتفاق می افتد. جزئیات داستان این تریلر جنایی در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است، اما متیو مک کانهی نقش اصلی را بازی می کند. این فیلم در جشنواره کن به فروش خواهد رسید.

دیوید هیمنتهیه کننده این فیلم گفت: «وقتی برای اولین بار The Vast of Night را دیدم، متوجه شدم که اندرو پترسون کارگردانی با استعداد با رویکردی منحصر به فرد است. من برای کار با اندرو، با او و متیو بسیار هیجان زده هستم [مک‌کانهی] من از ساخت فیلم آمازیا کینگ حمایت می کنم که به نظرم کار خارق العاده ای خواهد بود.

اندرو پترسون، دیوید هیمن، جفری کلیفورد، ویل گرینفیلد، تدی شوارتزمن و مایکل هیملر آنها به عنوان تهیه کننده فیلم “رقبای آمازیا کینگ” کار می کنند. متیو مک‌کانهی اخیرا در سریال Sing 2 از یونیورسال و مامور الویس از سونی و نتفلیکس بازی کرده است. این بازیگر 53 ساله آمریکایی در حال مذاکره برای ایفای نقش در دنباله بدون عنوان سریال یلوستون است.

  چگونه مکان و ساعات کاری را به حساب توییتر اضافه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید