پشتیبانی از 60 فریم در A Plague Tale: Requiem اضافه شد

با انتشار آپدیت جدید A Plague Tale: Requiem، کاربران می توانند این افکت را با سرعت 60 فریم بر ثانیه تجربه کنند.

در ماه‌های اخیر، برخی از آثار هنری در دسترس علاقه‌مندان به بازی قرار گرفته است که از 60 فریم در ثانیه پشتیبانی نمی‌کنند. از جمله این آثار می توان به بازی هایی مانند Gotham Knights و Redfall اشاره کرد که برای کنسول نسل فعلی منتشر شده اند. ظاهر این موضوع باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شد. بازی A Plague Tale: Requiem نیز مانند دو اثر ذکر شده، در زمان انتشار تنها از 30 فریم بر ثانیه بر روی کنسول ها پشتیبانی می کرد.

حال طبق آخرین اخبار دنیای بازی کاربران می توانند این بازی را در حالت پرفورمنس با نرخ فریم 60 تجربه کنند. استودیو و شرکت Asobo Focus Entertainment که به ترتیب به عنوان سازنده و ناشر اثر مورد بحث شناخته می شود، ساعاتی پیش تایید کرد که بازی A Plague Tale: Requiem با انتشار آپدیت جدید خود از حالت عملکرد پشتیبانی می کند. با توجه به این موضوع، کاربران می توانند بازی را با نرخ فریم 60 تجربه کنند.

آمیشیا و هوگو در داستان طاعون: مرثیه

همچنین باید گفت که این ویژگی فقط برای کنسول ها در دسترس است و سازندگان گزینه های گرافیکی اضافی را برای کاربران رایانه های شخصی ارائه کرده اند. در نقد بازی A Plague Tale: Requiem Zumji به این اثر امتیاز 8.5 داده است. در بخشی از این نقد از افشین پیروزی می خوانیم:

از اولین دقایق شروع A Plague Tale: Requiem با دیدن کیفیت بصری بالای آن و همچنین مقدمه داستان، می توان فهمید که با تجربه بسیار دقیق تری نسبت به نسخه قبلی مواجه خواهیم شد و با گذشت زمان، ما باور کنید که این جزئیات و وسعت بیشتر در تمام جنبه‌های سازنده بازی کاملاً احساس می‌شود.”

  سامسونگ توسعه سنسور 200 مگاپیکسلی جدید خود را تکمیل کرده است

نطر شما چی هست؟ آیا این بازی را تجربه کرده اید؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید