Assassin’s Creed Mirage ممکن است تا اکتبر 2023 به تعویق بیفتد

تام هندرسون مدعی است که بازی اکشن و ماجراجویی جهان باز Assassin’s Creed Mirage به تعویق افتاده است.

مدت زیادی از معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage توسط یوبی سافت می گذرد. با توجه به اینکه تاکنون تنها یک تریلر سینمایی از این بازی اکشن ماجراجویی منتشر شده است، جای تعجب نیست که نگرانی هایی در مورد وضعیت توسعه آن وجود داشته باشد. اکنون در جدیدترین اخبار بازی متوجه شدیم که ظاهراً آن کار پشت درهای بسته مانده است.

تام هندرسون که در دسامبر 2022 اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Mirage در ماه آگوست منتشر خواهد شد، اخیراً توییت جدیدی منتشر کرده است که در آن ادعا شده است که بازی تا اکتبر به تعویق افتاده است. این همچنین همزمان با گزارش های اخیر مبنی بر تاخیر Assassin’s Creed Mirage است. گزارش هایی که به عرضه بازی بین سه ماهه چهارم سال 2023 تا سه ماهه دوم 2024 اشاره می کنند.

در گذشته شایعاتی در مورد تاخیر در پشت درهای بسته Assassin’s Creed Mirage وجود داشت. بنابراین احتمالاً این اولین باری نیست که بازی به تعویق می افتد. البته از آنجایی که یوبی سافت هرگز تاریخ دقیقی برای انتشار بازی اعلام نکرده است، شاید استفاده از کلمه تاخیر را نتوان دقیق دانست. اما در هر صورت به نظر می رسد که نقشه های سازندگان کمی تغییر کرده است. تام هندرسون می گوید Assassin’s Creed Nexus نیز “ماه” سرگرم کننده است. محصولی که به طور انحصاری در دسترس کاربران هدست واقعیت مجازی متا کوئست است.

در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد زمان فاش شدن جزئیات بیشتر در مورد Assassin’s Creed Mirage وجود ندارد، طرفداران باید منتظر دیدن این بازی در رویداد آتی Ubisoft Forward باشند. این رویداد در تاریخ 12 ژوئن برگزار می شود.

  ارتقا بصری قابل توجه Silent Hill 2 Remake نسبت به نسخه اصلی در یک ویدیوی جدید نشان داده شده است

دیدگاهتان را بنویسید