Dragon Age: Dreadwolf پس از بهار 2024 اکران خواهد شد

الکترونیک آرتز به تازگی جزئیات جدیدی در مورد پروژه های آینده خود به اشتراک گذاشته است.

توسعه Dragon Age: Dreadwolf تاکنون مسیری طولانی و چالش برانگیز بوده است. حدود پنج سال پیش استودیوی بازی سازی BioWare رسما تایید کرد که آخرین نسخه از این سری نقش آفرینی مراحل طراحی و ساخت خود را آغاز کرده است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این شغل وجود ندارد. جالب است بدانید که حتی تا ژوئن 2022 نام رسمی بازی جدید Dragon Age مشخص نبود. حال در جریان جدیدترین اخبار دنیای گیم، به نظر می رسد انتظار طولانی و دردناک طرفداران این مجموعه بیش از این ادامه داشته باشد.

به گفته Electronic Arts، Dragon Age: Dreadwolf تا آوریل 2024 منتشر نخواهد شد. در آخرین گزارش درآمد سه ماهه خود، این شرکت لیستی از تمام عناوین منتشر شده یا قرار است در سال مالی 2024 منتشر شود (که قرار است منتشر شود) را به اشتراک گذاشته است. تا 31 مارس 2024 ادامه دارد). نام بازی Dragon Age: Dreadwolf در لیست آرزوها قابل مشاهده نیست. عزیزم تصویر مربوطه رو میتونید در زیر ببینید.

تصویر گزارش درآمد EA و کارهای جدید این شرکت

در اکتبر سال گذشته، EA تایید کرد که این پروژه به فاز آلفا رسیده است و از ابتدا تا انتها کاملا قابل بازی است. در روزهای اخیر سازنده این اثر اطلاعاتی در رابطه با سیستم های سفارشی سازی و پیشرفت این بازی نقش آفرینی ارائه کرده است. همچنین بر اساس اطلاعات لو رفته از این بازی، به نظر می رسد نسخه جدید Dragon Age دارای مبارزات اکشن هک اند اسلش مشابه God of War باشد.

  زمان انتشار Spider-Man 2 ممکن است باعث تاخیر Suicide Squad شده باشد

از سوی دیگر، الکترونیک آرتز تایید کرده است که Skate قبل از آوریل 2024 منتشر نخواهد شد. این اثر باید به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد. توسعه آن تحت مسئولیت Full Circle Studio است.

در نهایت باید گفت که EA در گزارش خود به دو بازی جدید اشاره کرده است که تا قبل از آوریل 2024 منتشر خواهند شد که هنوز آثار مورد نظر وارد نشده است.

نطر شما چی هست؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید