Hollow Knight: Silksong تا نیمه اول سال 2023 به تعویق افتاده است

با اعلام رسمی استودیو Team Cherry، Hollow Knight: Silksong دیگر در نیمه اول بازی نخواهد کرد در سال 2023 منتشر خواهد شد.

Hollow Knight: Silksong در نیمه اول سال 2023 منتشر نخواهد شد متیو گریفین، مدیر بازاریابی و تیم انتشارات این اثر، قصد داشتند بازی را در بازه زمانی مشخص شده عرضه کنند. اما توسعه هنوز ادامه دارد: «ما در مورد نحوه شکل‌گیری بازی هیجان‌زده هستیم و تقریباً خیلی بزرگ است. بنابراین ما می‌خواهیم برای بهتر شدن بازی وقت بگذاریم. با نزدیک شدن به زمان عرضه، منتظر جزئیات بیشتر باشید.»

Hollow Knight: Silksong در ابتدا به عنوان یک بسته الحاقی برای اولین بازی در نظر گرفته شده بود، اما در فوریه 2019 به عنوان یک بازی جدید با تمرکز بر شخصیت هورنت معرفی شد. این بازی ویدیویی در یک قلمرو جدید با دشمنان و محیط های جدید اتفاق می افتد. اگرچه گفته می شد بازی در سال 2021 به مرحله نهایی تست رسیده است، اما زمان زیادی از آن زمان گذشته و بازی هنوز منتشر نشده است.

پس از نمایشگاه Xbox در سال گذشته، توسعه دهندگان گفتند که بازی تا ژوئن 2023 منتشر خواهد شد. اما اکنون این برنامه تغییر کرده است. البته، لازم به ذکر است که یکی از آزمایش کنندگان ارشد Silksong فکر می کند که این یک اثر باشکوه است که ارزش انتظار را دارد.

Hollow Knight: Silksong Game برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهند بود. علاوه بر این، بازی در روز عرضه در سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

  مانیتور جذاب و منحصربفرد ال جی DualUp به بازار عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید