اخراج 60 کارمند یوبی سافت از دفاتر ایالات متحده و بریتانیا

یوبی سافت تصمیم گرفت تا حدود 60 این کارمند از بخش های مختلف از جمله دفاتر خدمات مشتری مسئولیت را بر عهده گرفته است.

شرکت یوبی سافت 60 این کارمند از دفاتر کارولینای شمالی و نیوکاسل انگلستان اخراج شد. ظاهراً این کاهش ها روی بخش خدمات مشتری متمرکز شده است. کارمندان خروج خود را در توییتر تأیید کردند و برخی گفتند که اخراج بدون اطلاع قبلی یا آمادگی انجام شده است. این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که اخراج‌ها بخشی از تلاش‌های یوبی‌سافت برای ایجاد تغییرات سازمانی است که به آن‌ها اجازه می‌دهد بر ادامه حمایت از بازیکنان تمرکز کنند.

در بیانیه آمده است: «تیم تعامل با مشتری یوبی‌سافت در حال توسعه سازمان ما است تا بر جایی تمرکز کند که می‌توانیم بیشترین تأثیر را داشته باشیم و در عین حال متعهد به حمایت از بازیکنان در همه جای دنیا هستیم». ما فکر می کنیم که به دلیل تغییرات سازمانی 60 نفر از اعضای تیم در دفاتر ما در کری، بخشی از کارولینای شمالی در ایالات متحده و نیوکاسل در انگلیس تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که یوبی سافت اوایل سال جاری اعلام کرد که قصد دارد کارمندان خود را طی دوازده ماه آینده به دلیل مشکلات فروش و تاخیر در بازی اخراج کند. شرکت مورد بحث در زمینه تولید و تحویل برخی از محصولات خود با مشکل مواجه است. شایعات در ماه آوریل حاکی از آن بود که این شرکت در حال کار بر روی یک بازی بتل رویال بر اساس سری Splinter Cell است که چند هفته پیش لغو شد.

  تریلر شروع ماجراجویی باورنکردنی خواکین فینیکس در Beau is Afraid

از سوی دیگر، این شرکت فرانسوی برنامه های خود را برای آینده برخی از بازی های خود از جمله The Division 2 و The Division: Heartland اعلام کرد. این شرکت همچنین در حال کار بر روی XDefiant، تیراندازی چندنفره خود است که گفته می‌شود مدتی است پشتیبانی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید