اشاره EA به اهمیت Battlefield در برنامه های این شرکت

مدیرعامل الکترونیک آرتز به موفقیت آینده بتلفیلد خوشبین است و آن را بخش مهمی از تجارت آینده این شرکت می داند.

سری BattleFide EA از دوران اوج خود خارج شده است. آخرین نسخه این سری یعنی Battlefield 2042 که با محوریت چند نفره و بدون کمپین داستانی منتشر شد، عملکرد قابل قبولی از خود نشان نداد و به یک شکست تبدیل شد. با این حال طی 17 ماه گذشته استودیو دایس با انتشار آپدیت ها و محتوای جدید سعی در پشتیبانی و بهبود این بازی تیراندازی داشته است. با وجود این موارد به نظر می رسد شرکت ناشر حساب بزرگی برای آینده این مجموعه باز کرده است. اخیرا، اندرو ویلسون، مدیر عامل EA، در جلسه صورت های مالی، برنامه های این شرکت را برای آینده IP Battlefield توضیح داد. ویلسون در این جلسه توضیح داد:

ما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای اعلام تاریخ جدید یا معرفی سری Battlefield نداریم، اما می‌خواهم بگویم که ما یک تیم رهبری خلاق خارق‌العاده جمع‌آوری کرده‌ایم و تا آنجا که من می‌دانم، آنها این هفته در سوئد جلسه‌ای خواهند داشت. ” امروز صبح با برخی از رهبران تیم صحبت کردم و آنها نسبت به توسعه آینده Battlefield بسیار خوشبین هستند. من فکر می کنم که ما به این تیم و پیشرفتی که آنها برای آینده سری به آن متعهد شده اند، اعتماد فوق العاده ای داریم. باید تاکید کنم که ما فقط در حال ساخت یک بازی جدید Battlefield نیستیم، بلکه در حال ساخت یک پلتفرم و محتوای آن هستیم. برای پوشش دادن کسب و کار خود با خدمات زنده برای دهه های آینده.

  با کمک آژانس تبلیغاتی تاووس از تبلیغات ویدیویی کسب درآمد کنید

به مرور در مورد آینده Battlefield بیشتر صحبت خواهیم کرد. با این حال، قاطعانه می گویم که این مجموعه مهمترین بخش استراتژی آینده ما است. از طریق این مجموعه، ما قصد داریم بازی‌ها و تجربیاتی بسازیم که جوامع عظیمی از مخاطبان آنلاین را در سراسر پلتفرم‌ها، مدل‌های کسب‌وکار و مناطق جغرافیایی درگیر و سرگرم کند. می دانیم که Battlefield بخش مهمی از آینده ما خواهد بود و به مرور اطلاعات بیشتری در مورد آن به اشتراک خواهیم گذاشت.”

پس از راه اندازی ناموفق Battlefield 2042، EA یک تیم خلاق چند استودیویی ایجاد کرد تا بر روی آینده سری Battlefield به سرپرستی Vince Zempella، رئیس Respawn کار کنند. در گذشته شایعه شده بود که استودیو دایس کار روی نسخه اصلی بعدی Battlefield را آغاز کرده است. در همین حال، گزارشی به خلق یک تجربه کاملاً جدید Battlefield توسط استودیوی Ripple Effect اشاره کرد. گزارش دیگری همچنین ادعا می کند که تیم Ridgeline Games به رهبری مارکوس لتو، خالق Halo، در حال کار بر روی یک کمپین داستانی Battlefield است.

نظر شما در مورد آخرین اخبار از سری Battlefield چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید