تایید عرضه Devolver Direct در سال 2023

شرکت دیجیتال Devolver در تابستان امسال نمایشگاه Devolver Direct را برگزار خواهد کرد 2023 تایید شده.

Devolver Digital تابستان امسال در توییتی تایید کرد 2023 یک ویترین برگزار خواهد کرد. این شرکت نوشت: “بله، ما یک Devolver Direct را در ماه ژوئن برگزار خواهیم کرد.” به زودی منتظر اطلاعات بیشتر باشید [منتشر خواهد شد]». کنفرانس Devolor Direct سال گذشته در 19 ژوئن 1401 (9 ژوئن 2022) برگزار شد و پنج بازی به نمایش درآمد.

از این کنفرانس تاکنون دو بازی Cult of the Lamb و Card Shark منتشر شده است. اما سه بازی Anger Foot، The Plucky Squire و Skate Story هنوز منتشر نشده اند. از دیگر بازی‌های آینده Devolver Direct می‌توان به Gunbrella، Pepper Grinder و The Talos Principle 2 اشاره کرد.

علاوه بر این، سونی قصد دارد در پایان این ماه یا اوایل ژوئن یک نسخه نمایشی پلی استیشن را برگزار کند. اگر این ادعاها صحت داشته باشند، رویداد پلی استیشن شروعی برای چند هفته دموی بازی سازان بزرگ خواهد بود که در غیاب رویداد لغو شده E3 2023 برگزار می شود.

گیم فست تابستانی، جشن جهانی طرفداران در مورد اتفاقات بعدی در صنعت بازی، برای چهارمین سال خود در روز پنجشنبه برگزار می شود. در 8 ژوئن برگزار شد. این رویداد شامل نمایش‌های نمایشی بازی، دموهای زنده گیم‌پلی و معرفی مخاطبان در تئاتر YouTube در هالیوود پارک در اینگل‌وود، کالیفرنیا خواهد بود.

عرضه Xbox امسال نیز یکشنبه 11 ژوئن برگزار خواهد شد. مدت زمان دقیق این ویترین اعلام نشده است اما پس از آن شاهد رویداد زنده Starfield خواهیم بود که ویترین کاملی از بازی RPG و علمی تخیلی Bethesda است. در نهایت مراسم Ubisoft Forward در روز دوشنبه 12 ژوئن برگزار خواهد شد.

  مدل های معمولی آیفون 15 به جزیره پویا و دوربین 48 مگاپیکسلی مجهز خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید