تجربه دلپذیر با Gartic Phone. با تلفن در Discord بازی کنید

در این قسمت از نمای نیمه زومجی به سراغ بازی Gartic Phone رفتیم که از طریق دیسکورد به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرد.

بازی های دور از جمله مواردی هستند که اگر با دوستان خود تجربه کنید لحظات مفرحی را ایجاد می کنند. مدتی است که نام گارتیک وان در اخبار منتشر شده است. محصول توسعه یافته توسط Onrizon Studio. از طرفی یکی از دلایل محبوبیت این بازی را می توان به قابلیت Discord Activity نسبت داد.

بخش فعالیت‌های Discord دارای بازی‌ها و فعالیت‌های مختلفی است که برای کاربران برنامه‌ریزی شده است تا تجربه خود را با هم درگیر کنند. برخی از آنها رایگان هستند و برخی دیگر به Nitro Discord نیاز دارند. با این حال Gartic Phone یکی از آیتم های رایگان در قسمت Discord Activity است و از طریق آن می توانید با دوستان خود هم در دیسکورد کامپیوتر و هم دیسکورد موبایل بازی کنید.

ضمناً اشاره می کنم که Gartic Phone فقط برای دیسکورد نیست و کاربران می توانند برنامه آن را به صورت جداگانه برای موبایل خود دانلود کرده و شروع به بازی کنند. در این قسمت از نیم نگاه زومجی در دیسکورد دور هم جمع شدیم تا گارتیک فون را بیشتر بشناسید و نیم نگاهی متفاوت تهیه کنید. در ابتدا قرار بود نیم نمایی از بازی Redfall تهیه کنیم که سرورهای بازی اجازه ندادند آن را در کنار هم تجربه کنیم. بنابراین ما برای یک تجربه متفاوت رفتیم.

برای حمایت از زومجی، لطفا ویدیوی یوتیوب را تماشا کنید

  تاریخ انتشار جهانی Realme 10 Pro و 10 Pro Plus اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید