زمان شروع فصل اول Diablo 4 و جزئیات مبارزه پس از بازی فاش شده است

بلیزارد اخیراً در مورد فصل های Diablo 4، پاس نبرد و موارد دیگر صحبت کرده است.

در جدیدترین لایو استریم بلیزارد، تیم سازنده بازی Diablo 4 جزئیاتی از فصل‌های بازی و پاس نبرد را ارائه کرد. فصل اعلام شد بازی 1 در اواسط تا اواخر جولای (24 جولای تا 9 آگوست) منتشر می شود و شامل ویژگی های جدید بازی، چند ماموریت جدید با چهره های جدید و آشنا و بهبودهای گیم پلی خواهد بود.

Seasons مفاهیم و ایده های جدیدی را به دنیای Sanctuary معرفی می کند. در همان زمان، لحظات سرگرم کننده ای وجود خواهد داشت. چیزی که ارزش انتظار را دارد و می توان از آن با دوستان و سایر اعضای جامعه Diablo لذت برد. از آنجایی که این فصل بعدی است، بازیکنان ابتدا باید کمپین بازی را تکمیل کنند تا در آن شرکت کنند.

در هر فصل، بازیکنان باید اهدافی را برای هر فصل تکمیل کنند که به آنها با مواد ساخت، لطف و جنبه‌های افسانه‌ای پاداش می‌دهد. Favor یک فصل برای ارتقاء سطح است و می توان آن را از کوئست ها، رویدادها و کشتن دشمنان به دست آورد.

Battle Pass هر فصل شامل 90 سطح جایزه است که 27 مورد آن رایگان است و شامل برخی از وسایل تزئینی و خاکستر در حال سوختن برای خرج کردن برکات فصلی است. اینها شامل جوایزی برای Gold، Obol و XP به دست آمده است، و ممکن است بیش از یک برکت فعال داشته باشید.

نمونه ای از لباس در بازی Diablo 4

اما این اقلام فقط در طول فصل در دسترس هستند و برای بدست آوردن خاکستر در حال دود شدن باید سطح مورد نیاز را داشته باشید. بنابراین با خرید Tier Skip مزیتی از نظر گیم پلی نخواهید داشت. همچنین 63 سطح حق بیمه وجود دارد و برای رسیدن به آنها باید Battle Pass Premium را خریداری کنید.

  برداشت استیون اسپیلبرگ و نوام چامسکی در مورد هوش مصنوعی

Battle Pass Premium 1000 Platinum یا 9.99 دلار قیمت دارد و Battle Pass Accelerated شامل موارد مشابه است، اما با 20 Tier Skip و Wings of the Creator Emote که با قیمت 2800 Platinum یا 24.99 دلار قابل خریداری است. پلاتین در برخی از طبقات ممتاز موجود است، اما می توان آن را با پول واقعی نیز خریداری کرد. یکی دیگر از کاربردهای پلاتین خرید وسایل تزئینی در مغازه است.

تمامی تزئینات بازی سطحی بوده و قدرت اضافه ای به بازیکنان نمی دهد. بازی اصلی دارای صدها ترانسموگرام، سلاح و اجزای زره ​​است، از جمله چندین مجموعه زره که در هنگام راه اندازی در دسترس همه بازیکنان است. در حالی که برخی از تزئینات مخصوص کلاس هستند، برخی از تزئینات در Battle Pass وجود دارد که می تواند برای همه استفاده شود.

شخصیت اصلی بازی Diablo 4

دکوراسیون مغازه به طور منظم تغییر می کند و اقلام پلاتین و پلت فرم خرید متقابل در دسترس هستند. در فروشگاه امکان مشاهده اجناس وجود دارد و بر اساس روش بازی و ترجیحات ظاهری شما تعدادی لباس به شما ارائه می شود.

بازی روز دیابلو 4 16 ژوئن (6 ژوئن) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود. نسخه دسترسی زودهنگام این بازی در تاریخ 12 خرداد (2 ژوئن) عرضه می‌شود و نسخه بتای عمومی به نام Server Slam از 22 تا 24 اردیبهشت (12 تا 14 اردیبهشت) عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید