شایعه: سونی یک بازی علمی تخیلی اعلام نشده برای PS5 و PC را لغو کرد

یکی از منابع داخلی به نام bogorad222 ادعا می کند که سونی بازی علمی تخیلی اعلام نشده Final Strike Games را لغو کرده است.

از زمان عرضه پلی استیشن 5، سونی با عناوین انحصاری خود شاهد موفقیت های بزرگی بوده و با انتشار Final Fantasy 16 می خواهد به همین مسیر ادامه دهد. اما عملکرد مطلوب سونی در این زمینه به معنای لغو هیچ یک از آثار آنها نیست. یکی از افراد داخلی به نام bogorad222 اخیراً در توییتر اعلام کرده است که ناشر بازی‌های علمی تخیلی اعلام نشده Final Strike Games را لغو کرده است.

در این مرحله، نمی‌دانیم که آیا این بازی «تیراندازی اعلام‌نشده AAA PvP» Final Strike Games است که این استودیو در حال جذب توسعه‌دهندگان برای کار از طریق وب‌سایت رسمی خود است. ظاهرا این بازی که قرار بود برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی عرضه شود، 3 سال است که در حال توسعه است، اما هنوز 2 سال تا انتشار باقی مانده است. از همه مهمتر، نیروی کار Final Strike Games تا 40 درصد کاهش یافته است.

فقط عکس پروفایل احمد خلیفه، مهندس نرم افزار سابق Final Strike Games رها شد که نشان می دهد کارمندان استودیو در آن روز اخراج شدند. علاوه بر این، bogorad222 گفت که خبر لغو بازی علمی تخیلی اعلام نشده Final Strike Games یک راز بود، اما از تام هندرسون به اشتراک گذاشته شده توسط Insider Gaming Media.

خبر لغو بازی ساخته شده توسط Final Strike Games و اخراج کارکنان این استودیو در حالی منتشر شد که سونی اخیرا خبر تعطیلی استودیو Pixelopus، سازنده Concrete Genie را اعلام کرده است. شوهی یوشیدا، رئیس توسعه دهندگان مستقل پلی استیشن اخیراً اعلام کرد که سونی قبلاً بازی های زیادی را لغو کرده است. بنابراین باید دید چه عاملی تصمیم به لغو بازی معرفی نشده استودیو Final Strike Games گرفته است.

  علاقه شان اشمور به حضور در Quantum Break 2

دیدگاهتان را بنویسید