فروش بازی Elden Ring به 20.5 میلیون نسخه رسید

ساعاتی پیش Bandai Namco آخرین آمار فروش Elden Ring را منتشر کرد.

بازی Elden Ring همچنان به موفقیت خود ادامه می دهد. جدیدترین ساخته استودیوی بازی سازی From Software علاوه بر ایجاد تجربه ای خوش برای علاقه مندان به آثار این شرکت و کسب جایزه بهترین بازی سال، سود مالی زیادی را نیز نصیب ناشران خود کرد. در جدیدترین اخبار بازی، Bandai Namco به طور رسمی آمار فروش Elden Ring را اعلام کرد.

Bandai Namco به تازگی آخرین گزارش مالی سه ماهه خود را منتشر کرده است. بر اساس این گزارش، بازی Elden Ring تا 31 مارس 2023 بیش از 20.5 میلیون نسخه فروخته است. همچنین در این گزارش آمده است که ساخته تحسین شده FromSoftware از پایان فوریه 500000 نسخه به فروش خود اضافه کرده است.

اثر هنری خارق العاده بازی Elden Ring از استودیوی ژاپنی FromSoftware

سازندگان Elden Ring در حال حاضر در حال توسعه یک بسته الحاقی برای این بازی هستند که با نام Shadow of the Erdtree شناخته می شود. از طرفی در ماه آگوست بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon اثر مورد انتظار FS از Bandai Namco در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. زومجی در بررسی بازی Elden Ring امتیاز 9.5 را به این اثر داده است. در بخشی از این نقد از محمدصادق طوری می خوانیم:

“بElden Ring اگرچه شباهت هایی با ساخته های قبلی Fram Software دارد، اما حاوی عناصر جدید و تازه ای نیز می باشد، بنابراین علاوه بر ارائه یک تجربه جدید به کاربران جدید، می تواند حس جدیدی را نیز برای کاربران قدیمی ایجاد کند. وجود دنیایی اسرارآمیز و گرانبها چیزی است که می تواند ساعت ها مخاطب را سرگرم کند.»

  انتشار سری بازی های Ni No Kuni Level 5 Studio برای ایکس باکس

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید