مونیکا بلوچی به مایکل کیتون و جنا اورتگا در Beetlejuice 2 پیوست

مونیکا بلوچی جدیدترین بازیگر زنی است که به این بازیگر پیوست Beetlejuice 2 به کارگردانی تیم برتون و با بازی مایکل کیتون و جنا اورتگا اضافه شد.

تاریخ صدور اخیر دنباله Beetlejuice اکنون نشان داده شده است طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به این فیلم اضافه شده است. مونیکا بلوچی، ستاره مالنا و The Matrix، پس از قراردادی با برادران وارنر، در Beetlejuice 2 بازی خواهد کرد. بلوچی در این فیلم نقش همسر بیتل جویس با بازی مایکل کیتون را بازی خواهد کرد. زودتر برگشت مایکل کیتون و وینونا رایدر او قرار بود دوباره نقش خود را در Beetlejuice 2 بازی کند.

مایکل کیتون در نقش بیتل جویس در فیلم بیتل جویس

به علاوه، هالیوود ریپورتر بازگشته است کاترین اوهارا این موضوع در این فیلم بیان شده است. علاوه بر بلوچی، جنا اورتگا در نقش لیدیا (دختر وینونا رایدر) و جاستین تروکس در نقشی نامعلوم دیگر بازیگران جدیدی هستند که تاکنون به گروه Beetlejuice 2 اضافه شده اند. تیم برتون، مانند قسمت اول، دنباله Beetlejuice را کارگردانی خواهد کرد. آلفرد گوف و مایلز میلر نسخه نهایی فیلمنامه Beetlejuice 2 را نوشته اند.

مونیکا بلوچی بیشتر به خاطر بازی در فیلم‌های The Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions در کنار مالنا و تجربه بازیگری در آثار دیگری مانند Spectre، Bram Stoker’s Dracula، The Apartment، Passion of the Christ، The Whistleblower و It also Had a Movie شناخته شده است. آستریکس و اوبلیکس: ماموریت کلئوپاترا. تیتراژ آینده بلوچی شامل Mafia Mamma و Ark: The Animated Series است.

فیلم Beetlejuice 2 در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 سپتامبر 1403) که هفته روز کارگر است اکران خواهد شد. طبق پیش بینی ها فیلمبرداری و تولید این فیلم از دیروز در لندن آغاز شد.

  این هفته یک Nintendo Direct برای Splatoon 3 برگزار می شود

دیدگاهتان را بنویسید