نکته احتمالی تیزر Mortal Kombat 12 در راه اندازی مجدد سری

تیزر بازی Mortal Kombat 12 علاوه بر اشاره به رونمایی این بازی در آینده ای نه چندان دور، احتمالا حکایت از راه اندازی مجدد این سری دارد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که تیزر جدیدی از Mortal Kombat 12 استودیوی NetherRealm منتشر شده است. تیزر قبلی نشان داد که یک دانه شن در یک سندبلستر منفجر می شود، اما تیزر جدید بسیار واضح تر است. تیزر می گوید “تقریبا زمان است” و نشان می دهد که ساعت روی 12 تیک می زند.

اما در لحظات پایانی ساعت از عدد 12 می گذرد و روی عدد 1 می نشیند.ظاهرا این تیزر نیز مانند اثر انفجاری تیزر قبلی به ریبوت سریال اشاره دارد. شاید دنیا از نو ساخته شود و همه چیز از صفر شروع شود. مخصوصاً با توجه به اتفاقات اخیر Mortal Kombat 11. در هر صورت، احتمالاً نباید زیاد منتظر بمانیم. زیرا اخیراً شایعاتی مبنی بر نمایش بازی در این ماه یا در نمایشگاه پلی استیشن آینده که احتمالاً در تاریخ 4 ژوئن (25 اردیبهشت) برگزار می شود، منتشر شده است.

در حالی که جزئیاتی در مورد پلتفرم ها، شخصیت ها و زمان انتشار Mortal Kombat 12 در دسترس نیست، اخیرا شایعاتی در مورد اولین شخصیت مهمان این بازی منتشر شده است. Jez Corden از Windows Central ادعا می کند که Pacemaker به جمع بازی های مبارزه ای می پیوندد که پس از The Suicide Squad و سریال HBO به شهرت رسیدند. در حال حاضر مشخص نیست که جان سینا کشتی گیر حرفه ای WWE دوباره نقش این شخصیت را بازی خواهد کرد یا خیر.

  بیل گیتس: توقف توسعه هوش مصنوعی مشکل را حل نمی کند

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید